KÁMEN – HNĚVKOVICE 3:0

Domácí byli v průběhu utkání lepší a mohli pomýšlet i na vyšší vítězství. Nakonec se střelci Kámena prosadili jen třikrát, ale na plný bodový zisk to bohatě stačilo.
Góly: 40. Jíra, 43. a 60. Vlach. Rozhodčí: Machač. ŽK: 2:5. ČK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 2:0.

JIŘICE B - HORNÍ VES B 4:0
V prvním poločase měli domácí herní převahu, ze které dokázali vytěžit hned tři branky. Po změně stran pokračovala partie ve stejném duchu, Horní Ves se pouze bránila, přičemž v tomto počínání byla úspěšnější. Vedení Jiřic dokázal navýšit jen Tůma.
Góly: 26. Frantál (PK), 27. a 59. Tůma, 30. Petřík. Rozhodčí: Puš. Diváci: 50. Poločas: 3:0.

OBRATAŇ B – TŘEŠŤ C 1:3
Domácí sice častěji drželi míč na kopačkách, ale jejich kombinace byly neúčené. Hosté se s míčem mazlili méně, hráli přímočařeji a co bylo důležité, stříleli góly. Skóre sice otevřel obrataňský Kudrnáč, ale pak vývoj zápasu dokonale otočili Růžička, Vašek a Pazderka.
Góly: 50. Kudrnáč – 58. Růžička, 66. Vašek, 79. Pazderka. Rozhodčí: Šatara. ŽK: 0:3. Diváků: 40. Poločas: 0:0.

VYSKYTNÁ B – BUDÍKOV B 0:9
Ve Vyskytné se odehrálo jednoznačné utkání, v němž hosté doslova dominovali. Ti ke kombinační hře přidali ještě přesnou střelbu z kopaček pendlů z prvního týmu. Domácí rezerva se protrápila k jednoznačnému debaklu, přičemž jí chyběla jen jedna branka od potupné desítky.
Góly: 8., 19., 37. a 55. Trecha, 67., 83. a 87. Žáček, 75. a 78. Novák. Rozhodčí: Přibyl. Diváci: 45. Poločas: 0:3.