Ta v tabulce figurují na čtvrté příčce a i když v minulém kole prohrála na hřišti Sparty Brno, je potřeba k nim přistupovat s respektem. To ostatně potvrzuje i pelhřimovský trenér Ján Kubík.

„My jsme je sice na jaře porazili vysoko 6:3, ale už v tomto zápase ukázala své možnosti. Ve druhém poločase nám dokázala zle zatápět. Napajedla se před touto sezonou posílila a zlepšila hlavně defenzivní činnost. Čeká nás tedy velmi těžké utkání,“ přepovídá kouč. Pelhřimovští také patří k nejlépe bránícím týmům soutěže, ale potíže mají v ofenzívě. Stále je patrné, že odchod Petra Lišky do Rakouska mužstvo zasáhl velmi citelně.

„Danu Krtkovi se moc nedaří,“ přiznává Ján Kubík. Pelhřimov si trochu pomohl příchodem zkušeného hrota Pavla Wienera. „V posledním utkání dal gól a kvalita jeho výkonů roste. Bohužel má málo natrénováno a chybí mu i zápasová praxe,“ přiznal pelhřimovský kouč.
Marodka týmu není vysoká. „Drobné problémy měli Kocián a Wiener, ale jejich start rozhodně vyloučen není,“ uvedl Ján Kubík.
Ten naopak nemůže počítat s brankářem Matějem Zabloudilem, který už po skončení zápasu se Spytihněví dostal červenou kartu. Josef Moravec je tak v současné době jasnou jedničkou.