Ten ji udržel i přes druhou porážku v řadě. Šanci jít do vedení nevyužila Třešť C, která doma prohrála s rezervou Jiřic. Špice tabulky se tak až neskutečně vyrovnala, první čtyři týmy mají po dvanácti bodech. Šesté kolo plné překvapení dotvořila výhra Horní Vsi B nad Kámenem.

IV. třída
BUDÍKOV B – OBRATAŇ B 1:4

Ve vyrovnaném prvním poločase se domácí střelecky neprosadili, hosty dostal do těsného vedení Holub. Po přestávce už se výrazně projevila větší fotbalová kvalita Obrataně, která se ujala vedení 3:0. Pak sice budíkovský Šarovec snížil, ale vzápětí se na druhé straně prosadil Holub.
Góly: 71. Šarovec – 20. a 71. Holub, 54. a 64. Kudrnáč. Rozhodčí: Puš. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 0:1. ⋌(mso)

ČASTROV – VYSKYTNÁ B 1:1
Častrov byl aktivnějším týmem, ale herně se mu moc nedařilo. Přesto ho dostal P. Drbal ve 24. minutě do vedení. Vyskytná podala bojovný výkon a po přestávce se dočkala vyrovnání. Trestný kop využil Kletečka.
Góly: 24. P. Drbal – 72. Kletečka. Rozhodčí: Klubal. ŽK: 0:2. Diváků: 50. Poločas: 1:0.⋌ (bor)

TŘEŠŤ C – JIŘICE B 1:2
Ve vyrovnaném utkání dostal domácí do vedení pěknou střelou Vašek. Tentýž hráč o chvilku později nedokázal úspěšně zakončit sólo z poloviny hřiště, pálil mimo tyče. Domácí to mrzelo po přestávce. Frantál z penalty vyrovnal a v závěru kondičně lépe vybaveným hostům přiřkla všechny body trefa Tůmy.
Góly: 11. Vašek – 56. Frantál (PK), 78. Tůma. Rozhodčí: Kříž (delegovaný rozhodčí se nedostavil). ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 1:0.⋌ (jln)

HNĚVKOVICE – PLAČKOV B 2:2
V prvním poločase se hrálo pod taktovkou hostů, kterým dvoubrankové vedení zařídili Klap z penalty a Vrána. Po přestávce se však situace radikálně změnila, lepším týmem byli domácí. Ti začali proměňovat šance až deset minut před koncem, ale i tak vybojovali remízu.
Góly: 80. Brázda, 85. Švec – 10. Klap (PK), 25. Vrána. Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 2:0. Diváků: 40. Poločas: 0:2. ⋌(el)

HORNÍ VES B – KÁMEN 1:0
Ve vyrovnaném utkání měli více šancí hosté, přesto zůstaly pouťové body v Horní Vsi. V závěru se o to zasloužil nejmladší hráč na hřišti Daniel Brada, který z malého vápna doklepl míč do sítě.
Gól: 86. Daniel Brada. Rozhodčí: Píšan. ŽK: 4:2. Diváci: 35. Poločas: 0:0. ⋌(mak)