Starší dorost
SPARTA BRNO – PELHŘIMOV 2:0

Od počátku byli domácí aktivnější, dvakrát těsně minuli pravou tyč, potom střelu zleva vytáhl Švec nad břevno. Po čtvrthodince hry měl dvě šance Pelhřimov, Homolkův roh vykopl z čáry Demko. Následovalo Nebeského sólo a zblokovanou střelu rybičkou chytil Balák. Poločas rozhodli domácí po rohu, kdy se prosadil nikým nestřežený Čtvrtníček.
Po přestávce přidali hosté na aktivitě. Kubík mířil z hranice vápna nad branku. Domácí poslali trestný kop do břevna a pojistku přidal dorážkou neproměněné nafilmované penalty Demko.
Góly: 36. Čtvrtníček, 74. Demko. Poločas: 1:0. Pelhřimov: Švec – Mádl, V. Hák, Duchan, Skořepa – Bartoň (58. Horký), M. Kubík, M. Machač, Homolka – Nebeský, Ryšavý (75. Kropáček).

BOHUNICE – HUMPOLEC 5:2
Hosté začali aktivně a gólu se dočkali ve 23. minutě. Faul na Sadského potrestal z trestného kopu vydařenou střelou přes zeď Maršík. Domácí brzy vyrovnali, Humpolečtí odpověděli dvěma šancemi. Bohužel je neproměnili, takže v samém závěru poločasu inkasovali podruhé.
Hned po přestávce Bohunice využily ke třetímu gólu chyby Palána. Následně sice Tomovič po uličce Sadského dostal Humpolec na jednobrankový rozdíl, ale to bylo vše, co se hostům povedlo. Závěr už přinesl jen dvě pojistky vítězství Bohunic.
Góly Humpolce: 23. Maršík, 52. Tomovič. Poločas: 2:1. Humpolec: Brávek - Vlk (85. Tran), Fikar, Kučera, Palán – Sadský, Pohan, Kratochvíl (60. Doležal), Maršík (64. Šilpoch) - Tomovič, Dalík.

Mladší dorost
SPARTA BRNO – PELHŘIMOV 4:1

Zápas začal s půlhodinovým zpožděním, ale domácí do něj vstoupili ostře. Už ve 2. minutě kopali penaltu, ale Pollák netrefil branku. Na druhé straně se marně snažil o překonání gólmana Šafařík, takže se první prosadil domácí Musil. Ten po přestávce zkompletoval hattrick a teprve pak se dostali ke slovu Pelhřimovští. V 73. minutě se po přihrávce Poula prosadil střelou po zemi Brada. To byl ale jediný světlý moment. O dvě minuty později Brno přečíslilo hostující obranu a Musil se radoval počtvrté.
Góly: 18., 53., 62. a 78. Musil - 73. Brada. Poločas: 1:0. Pelhřimov: Švec – Karpíšek (46. Zenáhlík), Červenka, A. Hák, Kordík – J. Mareš, Poul, Šafařík, Brada – V. Mareš (60. Luks), Obranec.

BOHUNICE – HUMPOLEC 7:0
Mladší dorostenci Humpolce se museli v Brně obejít bez služeb Filípka, Havla, Jirouška a Jančíka, který v době zápasu vypomáhal ligové Jihlavě na střídavý start. V první půli se hrálo prakticky na jednu branku, Bohunice získaly vysoké vedení. To po přestávce ještě narostlo, když se pod gól podepsal nejistým zákrokem gólman Michut. Střelu z dálky nedokázal udržet v rukavicích.
Poločas: 6:0. Humpolec: Michut - Zemek, Palán, Beneš, Vávra - Turek, Neuber (55. Honzl), Podoba, Vrátný - Vrána, Alt.