I. B třída, skupina A
KAMENICE N. L. – H. CEREKEV 4:3

Derby nabídlo útočný fotbal. V úvodu byli nebezpečnější hosté, které po čtvrthodině dostal do vedení Zelenka. Domácí se následně zlepšili, velkou šanci na vyrovnání promarnil T. Zahradník. Ve 32. minutě už ale Slovan slavil, po průniku do vápna se trefil Tesař. Po přestávce se šance střídaly na obou stranách, rozhodně se bylo na co dívat. Horní Cerekev měla smůlu. Nejprve nastřelila břevno a v 56. minutě si dala vlastní gól. V 64. minutě sice Rysl vyrovnal, ale pak proměnil penaltu P. Zahradník a na 4:2 zvýšil Hadač. Hostující Zelenka sice vstřelil kontaktní gól, ovšem na víc už se Horní Cerekev nezmohla. Naopak střídající Plášil mohl zvýšit, ale radost mu zkazil dobrým zákrokem brankář Soukup.
Góly: 32. Tesař, 56. vlastní, 66. P. Zahradník (PK), Hadač – 15. a 76. Zelenka, 64. Rysl. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (66. Švec). Diváci: 120. Poločas: 1:1. Kamenice: Votápek – D. Pelc, Tuček, Novák, Kušta, R. pelc, P. Zahradník, Šuranský, T. Zahradník (70. Hadač), Tesař (75. Kašparec), M. Strašík (80. Plášil). Horní Cerekev: Soukup – Šetek, Švec, Koubek, Zelenka, Rysl, Kůta, Cimler (84. Mezera), Suchý (70. Loukota), Havel, Martínek.

KOŠETICE – LÍPA 1:0
Nováček stále drží první příčku tabulky, i když tentokrát to se ziskem bodů neměl vůbec lehké. V bojovném utkání byli hosté pohyblivější. V 9. minutě byl ovšem ve vápně sražen T. Vejsada a jeho bratr Aleš penaltu proměnil. Ve 28. minutě byli po potyčce vyloučeni Lhota s Boudou a na hřišti přibylo nervozity i ostřejších zákroků. To vedlo ke dvěma dalším červeným kartám pro domácí hráče. Hosté přesilovky však k vyrovnání využít nedokázali, ve dvou případech mířili z malého vápna vedle branky.
Gól: 9. A. Vejsada (PK). Rozhodčí: Tichánek. ŽK: 3:0. ČK: 3:1 (23. Lhota, 68. Mazanec, 85. Fenár – 23. Bouda). Diváci: 120. Poločas: 1:0. Košetice: Holan – A. Vejsada, Kubů, T. Vejsada, Kadlec, Mazanec, Filípek (67. T. Bejček), Sovka, Fenár, Lhota. ⋌(vjs)

ČERNOVICE – LUKA 2:2
Při pouťovém utkání mohli vést domácí hráči po deseti minutách hry klidně o tři branky, nestalo se tak, neboť Maštalíř neproměnil nabídnutý pokutový kop. Poté se dostali dvěma góly Tomana do hry hosté, když Lukám pomohla hodně domácí obrana. I ve druhém poločase se hrálo rychlé a bojovné utkání, které se muselo přítomným divákům líbit. V 72. minutě se objevil ve vyložené šanci opět Toman, který však mířil vysoko nad branku Vošahlíka. Když ve zbývajících minutách už žádné brankové příležitosti utkání nenabídlo, soupeři se rozešli smírně 2:2.
Góly: 5. T. Paclík, 7. P. Maštalíř – 32. a 38. Toman. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 3:1. Diváci: 120. Poločas: 2:2. Černovice: Vošahlík – Studený, Ševčík (86. J. Míka), Š. Paclík (72. Novák), Kubů, Kučera, T. Paclík, Hadrava, P. Maštalíř, Scheufler, Stark (65. Kohout).


DLOUHÁ VES – BUDÍKOV 3:2

Úvodní poločas byl vyrovnaný, Dlouhá Ves měla několik dobrých příležitostí. Hosty před inkasováním dvakrát zachránila tyč. Góly padaly až ve druhé části, kdy se během tří minut do dvougólového vedení dostali domácí. Trefili se Cibulka a Polák.
Když v 75. minutě zvýšil Pospíchal, zdálo se být rozhodnuto. Budíkov ale přidal očividně na tempu a začal nepříjemně dotahovat. Nejprve v 85. minutě snížil Zour, o dvě minuty později skóroval Trecha. Domácí se museli strachovat co výsledek, ale vítězství už uhájili.
Góly: 55. Cibulka, 58. Polák, 75. Pospíchal – 85. Zour, 87. Trecha. Rozhodčí: Dítě. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Budíkov: M. Bláha - Vodrážka, Haman (46. Marousek) Zet, Pokorný, Mlsna, Wallisch, Trecha, Grant (41. Žáček), Hartman, T. Bláha.


KOŽLÍ – PACOV B 4:1
V 10. minutě se domácí ujali vedení krásnou střelou Blažejovského z dvaceti metrů z trestného kopu. Tlak domácích zúročil i Voplakal, když přehodil vyběhnuvšího brankáře Jíšu. Velké šance měli také Trpišovský, Pešek a Voplakal, který šel sám na brankáře a střílel doslova z kroku. Hosté v prvním poločase nebezpeční nebyli.
Po přestávce domácí trochu ubrali na tempu a Pacov začal zlobit. Jeho tlak korunoval snížením na 2:1 Vlach. To Kožlí probralo a brzy se to projevilo i na skóre. Dvakrát se trefil Šimek.
Góly: 10. Blažejovský, 21. Voplakal, 72. a 86. Šimek – 70. Vlach. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 1:1. Diváci: 170. Poločas: 2:0. Pacov: Jíša – T. Kuran, Pavelec, J. Kuran, Rybčák (80. Přibyl), Kerouš, Vlach, Podolský (57. Svoboda), Zich, Bártů, Váňa.

REPORTÉŘI DENÍKU