VĚŽNICE – PELHŘIMOV B 1:0

Domácí začali zodpovědně, tlačili se do útoku. Na šance sice v prvním poločase vyhráli 5:2, ale skóre se nezměnilo. Přitom Navrátil postupoval dokonce sám na gólmana. Smůliu měl Chalupník, který ve 21. minutě nastřelil břevno. Tlak Věžnice pokračoval i po přestávce, ale pomalu se do hry domácích začala vkrádat i nervozita. V 73. minutě se však domácí dočkali. Skvělý pas dostal Neuvirt a vsítil jediný gól zápasu. Hosté v závěru přidali, měli několik šancí, ale i oni marně zápolili s přesností koncovky.
Gól: 73. Neuvirt. Rozhodčí: Holub. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Pelhřimov B: Dvořák – Vácha, Hložek, Hejda, Razima (73. Horký), Homolka, Machač (70. Čmucha), Starý (63. Hrnčíř), Hurda, Vlach.

HUMPOLEC B – LEDEČ 1:2
Domácí nezopakovali týden starý výkon ze Speřic, body tak bral zkušenější soupeř. První poločas góly nepřinesl a nebylo divu. Hrálo se prakticky bez šancí, míč se pohyboval ve středu hřiště a úroveň hry byla nevalná. Po přestávce se Humpolečtí zlepšili, tlačili se do útoku, ale góly stříleli hosté. V 70. minutě ještě svůj tým uchránil od gólové pohromy Páša, který zlikvidoval penaltu, jenže o chvilenku později už Ledeč udeřila. Hlavou se prosadil Pokorný a v 76. minutě trestal chybu humpolecké obrany Pajer. Vzápětí se sice ujala střela Štechera pod břevno, ovšem hosté už vítězství uhájili. Střelu Hájka, která by znamenala vyrovnání, vykopl obránce z brankové čáry.
Góly: 77. Štecher – 72. Pokorný, 76. Pajer. Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 1:0. ČK: 0:1 (80. M. Geher). Diváci: 50. Poločas: 0:0. Humpolec B: Páša – Tesař, Metál, Nermut, Alenka (46. Hájek), Prokop (75. Kopic), Beránek, Chlád (60. Brdečka), Skryja, Novák, Štecher.

CHOTĚBOŘ – SPEŘICE 6:0
Do prvních dvou šancí se dostali hosté ze Speřic. Potom už na hřišti dominovali domácí. Když po faulu na Hlaváčka proměnil pokutový kop Kaplan a zvyšoval na poločasových 4:0, bylo po zápase. Ve druhé půli se hosté nedostali vůbec k brance Vykoukala. Domácí ještě zásluhou Moravce a Turka přidali dva góly. Speřice herně zklamaly a mohou být rády, že výsledek nebyl dvouciferný.
Góly: 11. Somerauer, 12. a 18. M. Odvářka. 20. Kaplan (PK), 49. Moravec, 88. Turek. Rozhodčí: Beseda, ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 4:0. Speřice: Brzoň – Čermák, Holenda, Sávi, Pikl, Pohan, Štěpánek (62. Huňáček), Holoubek (62. Slavík), Nenadál, Štěpán, Sadský.