Bez ztráty bodů jsou dále fotbalisté Obrataně B a Třeště C, kteří tabulce vévodí. Na body zatím nedosáhly čtyři celky, překvapivě mezi ně patří i Plačkov B.

H. VES B – VYSKYTNÁ B 1:3
Domácí si vytvořili gólové šance, které nedokázali proměnit. Výjimkou byla ta v 5. minutě, ale to už L. Červený vyrovnával na 1:1. Horní Ves chybovala v defenzívě a Vyskytná ji za to v závěru potrestala. Vítězný gól vstřelil v 87. minutě L. Souček, jako poslední se do listiny střelců zapsal jeho spoluhráč Zeman.
Góly: 5. L. Červený - 3. a 87. L. Souček, 90. Zeman. Rozhodčí: Šatara. ŽK: 1:3. Diváci: 35. Poločas: 1:1.

KÁMEN – JIŘICE B 0:3
Vyrovnané utkání nabídlo především velkou porci smůly pro domácí. Nutno ovšem říci, že defenzíva Kámena nepracovala dobře a nabízela soupeři jednu šanci za druhou, navíc si domácí druhou branku vstřelili sami. Po změně stran se už zápas spíše jen dohrával, proto je červená karta Čáry v poslední minutě zbytečná.
Góly: 25. Tůma, 31. vlastní, 80. Příhoda. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:3. ČK: 1:0 (90. Čára). Diváci: 20. Poločas: 0:2.

PLAČKOV B – OBRATAŇ B 1:3
Ačkoliv bylo utkání celkem vyrovnané, z vítězství se radovali hosté, kteří si lépe počínali v koncovce. Plačkov v době svého tlaku šance pálil, zahodil i pokutový kop. Výhru hostí tak v závěru pečetil Kudrnáč.
Góly: 11. M. Vrána - 9. M. Holub (PK), 49. P. Kalina, 89. Kudrnáč. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:2. Diváků: 40. Poločas: 1:1.

HNĚVKOVICE – TŘEŠŤ C 1:5
Zápas se hrál v režii hostující Třeště. Zkušení fotbalisté z Jihlavska byli technicky i takticky na výši, což vedlo k jejich vytrvalé převaze. Hněvkovice se neprobraly ani po přestávce, když už měly postarším borcům soupeře podle předpokladů docházet síly.
Góly: 38. Pasar – 3., 30. a 76. Vašek, 47. Holhman, 79. Páral. Rozhodčí: Přibyl. Diváci: 50. Poločas: 1:2.

ČASTROV – BUDÍKOV 1:2
Poločas byli domácí lepším týmem, M. Bečka je dostal do jednogólového vedení. Po přestávce se hosté zlepšili a začali mít navrch. Po hodině hry vyrovnal P. Žáček, který v závěru rozhodl. V 81. minutě se dostal do úniku, při střetu byl častrovský brankář zasažen do hlavy, přesto se nepískalo, takže útočník Rovnosti pohodlně skóroval.
Góly: 29. M. Bečka – 57. a 81. P. Žáček. Rozhodčí: Šefčík. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

REPORTÉŘI DENÍKU