Pacov B si udělal z branky Dlouhé Vsi cvičný terč

29.8.2011

Ilustrační fotoFoto: Ivo Havlík

Nováček I. B třídy přivezl všechny body z Chotěboře a přikoval ji ke dnu tabulky. Nesmírně cenné body přivezly Černovice z Lípy.

PACOV B – DLOUHÁ VES 6:1

K vidění byla naprosto jednoznačná partie. Hosté nestačili od samého začátku. Gólově je načal Gavrecký a pak se v rozmezí sedmi minut prosadili Zich, L. Rybčák a Podolský. Po přestávce tlak Pacova pokračoval, přesto hosté korigovali. V 71. minutě potrestal chybu Svobody Pospíchal. Hostům ale veškernou naději sebral hned vzápětí Jan Vlach a v závěru ještě využil pokutový kop střídající Z. Rybčák.
Góly: 22. Gavrecký, 30. Zich, 35. L. Rybčák, 37. Podolský, 72. Jan Vlach, 89. Z. Rybčák (PK) – 71. Pospíchal. Rozhodčí: J. Kůrka. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 4:0. Pacov B: Jíša – Svoboda, T. Kuran (46. Maršík), Pavelec, L. Rybčák, J. Kuran, Miskai, Zich (69. Z. Rybčák), Gavrecký (54. Jan Vlach), Bártů, Podolský. ⋌(tej)

H. CEREKEV – H. BOROVÁ 3:3
Horní Cerekev se pohlednou hrou neprezentovala, přesto sahala po zisku všech bodů. Do vedení ji po chybě obrany poslal už ve 12. minutě Zelenka. Kuriozní situace vznikla těsně před přestávkou. Rozhodčí nejprve odpískal ve prospěch Borové pokutový kop, který následně odvolal. Zahrával se roh, ale domácí se na hru nekoncentrovali a hosté se tak dočkali lacino vyrovnání. Po přestávce využil mokrého terénu Kůta a své dvě střely učinil pro brankáře hostů nechytatelnými. Horní Cerekev ale vítězství neuhájila. V 75. minutě chyboval brankář Soukup a v závěru se hosté prosadili ze situace zavánějící ofsajdem.
Góly: 12. Zelenka, 60. a 65. Kůta – 45. Němec, 75. Fruhbauer, 90. Klement. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 1:1. H. Cerekev: Soukup – Šetek, Staněk, Svěc, Rysl, Suchý (46. Cimler), Mezera (46. Růžek), Kůta, Zelenka (85. Koutek), Serbus, Havel. ⋌(mez)

CHOTĚBOŘ B – KOŠETICE 1:2
V prvním poločase byla lepší rezerva Chotěboře a svou převahu dokázala vyjádřit i brankově, když se těsně před odchodem do kabin zapsal do listiny střelců Šimoňák. Další šance Bílka zůstaly nevyužité. Ve druhé půli ale vypadli domácí ze hry v důsledku vynuceného střídání Kaplana a hosté převzali taktovku hry. Během několika minut se jim podařilo výsledek utkání otočit. Vyrovnání zařídil Vejsada, rozhodující gól zápasu si dali domácí sami.
Góly: 40. Šimoňák – 63. Vejsada, 67. vlastní. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 4:1. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Košetice: Holan – A. Vejsada, Kubů, T. Vejsada, Kadlec, Mazanec, Mareš, Suk, Sovka, Fenár, Vlk.⋌ (ves)

LUKA N. J. – BUDÍKOV 6:0
Luka vstoupila do utkání excelentně a pro své věrné fanoušky připravila hned několik lahůdkových akcí. Na konci té první stál Boháček, na 2:0 zvyšoval Hrdlička a skvělou půlhodinovku zakončil gólem po parádní kombinaci P. Hintnaus. „První půlku jsme odehráli ve vysokém tempu a podali skvělý výkon. Všechny góly padly po narážečkách a rozebrání hostující obrany,“ rozplýval se kouč Luk David Votava. Po změně stran domácí ve velkém vedru a s vidinou třígólového vedení polevili, ale v závěrečné desetiminutovce Budíkovu ještě zatopili. Na debakl zadělali M. Hintnaus a dvakrát Toman.
Góly: 7. Boháček, 13. Hrdlička, 28. P. Hintnaus, 82. M. Hintnaus, 85. a 90. Toman. Rozhodčí: Vondráček. Bez karet. Diváci: 100. Poločas 3:0. Budíkov: M. Bláha – Vodrážka, Haman (75. Bleha), Zet, Pokorný, Mlsna (73. Staněk), Žáček, Zour (69. Šedivý), Hartman, Grant, T. Bláha. ⋌(vb)

TIS – KAMENICE N. L. 3:2
Tis diktoval tempo hry od začátku utkání a po čtvrthodině hry ho poslal do vedení M. Vacek. Na něj navázal o pět minut později Zezulák. Po přestávce navýšil skóre opět M. Vacek a bylo prakticky rozhodnuto. Hosté sice poté převzali iniciativu a podařilo se snížit zásluhou Strašíkem, ale kontaktní branka přišla z jejich strany příliš pozdě. To už do konce chyběly jen vteřiny.
Góly: 18. a 52. M. Vacek, 21. Zezulák – 70. Strašík, 90. Koukal. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 2:0. Kamenice: Votápek – D. Pelc, Novák, Tuček, Kušta (60. Hadač), R. Pelc (70. Koukal), P. Zahradník, Šuranský, T. Zahradník (80. Halada), Tesař, Strašík. ⋌(ves)

LÍPA - ČERNOVICE 0:2
Vyrovnaný zápas s hromadou šancí dostartovali v 11. minutě hosté, kteří orazítkovali břevno. Nevzdávali se ale ani domácí. Za ty zahrozili nebezpečnými hlavičkami Bouchner a Hrdlička, ovšem bez gólového úspěchu. Pod první gól zápasu se podepsal černovický Míka, který v 16. minutě využil chyby soupeře na vlastním vápně a z protiútoku rozvlnil síť za Vlasákem. Šance se střídaly na obou stranách, gól ale už v prvním poločase nepadl. Ve druhém poločase pokračovala přehlídka neproměněných šancí. Míč do sítě dostal jen v 55. minutě Kubů, který se prosadil po prodlouženém autovém vhazování.
Góly: 16. Míka, 55 Kubů. Rozhodčí: Sliž. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Poločas 0:1. Černovice: Vošahlík – Bíro, Kohout, Pěnka, Š. Paclík, Kubů, Míka, T. Paclík, Hadrava, Ševčík, Novák. ⋌(jh)