V utkání dvou prvoligistů obstál, naprosto bez problémů. „Bylo vidět, že jsou všechny týmy v přípravě. Hráčům se moc nechtělo běhat a spíš se snažili hrát kombinační fotbal. Ale samozřejmě oproti krajským soutěžím je všechno technicky, fyzicky i takticky mnohem vyspělejší,“ popsal Pojezný.

Nic složitého prý řešit nemusel. „Samozřejmě i na této úrovni hráči některé věci zkouší, ale žádné účty, nebo tak něco, si mezi sebou na hřišti nevyřizují. O to je to pro rozhodčího jednodušší,“ tvrdí.

Pro zkušeného arbitra jde o ideální přípravu na nadcházející sezonu. „Jednoznačně, vzhledem ke svému věku i časové zaneprázdněnosti toho už moc nenatrénuji, takže se podobná zkušenost hodí,“ podotýká Pojezný.

Ten si ve své rozhodcovské kariéře zapískal i třetí ligu. V současné době ale na vyšší patra nemyslí. „Já už mám svůj strop za sebou.

Vyzkoušel jsem si třetí ligu, ve které jsem podle mého názoru obstál, ale chci jít jinou cestou a věnovat se především synovi. Pokud to půjde, chtěl bych působit jen v krajských soutěžích. Výš už ne,“ dodal Pojezný.