Juniorka Pacova ovšem stále nemá nic jisté, podobně jsou na tom i týmy Budíkova a Lukavce.

PACOV B – ŽDÍREC B 6:0

Pro oba týmy důležitý zápas o záchranu přinesl vyrovnanou hru jen v prvním poločase. Hosté se dokonce mohli dostat do vedení, ale Klimeš tváří v tvář Jíšovi neuspěl. Ve 35. minutě rozehrál z levé strany trestný kop Šlechta, na malém vápně se prosadil důrazný obránce Pavelec, který doslova dotlačil míč do sítě. Po přestávce už to byla jednoznačná partie. Hosté po čtyřech inkasovaných gólech během osmi minut zcela odpadli, domácí si na trávníku dělali, co chtěli.
Branky: 35. Pavelec, 51. Čech, 53. Šlechta, 55. Kostroun, 59. Přibyl, 83. Vlach. Rozhodčí: Bína. ŽK: 2:6. ČK: 0:1 (82. Němec). Pacov B: Jíša – Pavelec, Zíka, Čech, Bártů, Kostroun, Vysiblo, Jakub Vlach, Šlechta (70. Svoboda), Přibyl (70. Jan Vlach), Zich (62. Krejča).

KAMENICE – LÍPA 2:1
Hosty mohl dostat do vedení v 11. minutě Hrdlička, ale tváří v tvář Votápkovi neuspěl. Domácí následně přitlačili na pilu, velké šance měli M. Strašík a T. Zahradník, ovšem ke změně skóre nedošlo. Když už to vypadalo, že poločas skončí bez branek, našel Kušta pěknou přihrávkou Tesaře, který ve 44. minutě vstřelil úvodní gól. Lípa se dočkala krátce po přestávce vyrovnání, po rohovém kopu se prosadil hlavou Hrdlička. Kameničtí pak obléhali šestnáctku soupeře, dlouho nemohli najít recept na přesné zakončení, ale v samém závěru se jim to přece jen povedlo. Po pohledné kombinační akci překonal Exnera tvrdou střelou T. Zahradník.
Góly: 44. Tesař, 87. T. Zahradník – 51. Hrdlička. Rozhodčí: Janák. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Kamenice nad Lipou: Votápek – J. Strašík, D. Pelc, Halada (79. Tuček), P. Zahradník, Kušta, R. Pelc, Šuranský, T. Zahradník, Tesař (90. Koukal), M. Strašík.

CHOTĚBOŘ B – H. CEREKEV 2:0
Domácí tým měl po celý zápas územní převahu a vytvořil si i několik gólových příležitostí. Ve 23. minutě byl ve vápně faulován chotěbořský Hlaváček a Somerauer neměl s proměněním pokutového kopu žádný problém. Do přestávky domácí zahodili několik slibných šancí. Ve druhém poločase se Horní Cerekev dostávala k brance domácích jen sporadicky a naopak na druhé straně nefungující obraně dělal problémy zejména Bílek, který nejdříve při jednom z průniku nastřelil břevno a v 63. minutě výhru Chotěboře pojistil.
Góly: 23. (PK) Somerauer, 63. Bílek. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. H. Cerekev: Soukup – Šetek, Staněk, Růžek, Mezera, Vondráček, Zelenka, Přibyl, Kůta, Cimler (63. Musil), Havel.

LUKA – BUDÍKOV 1:1
K vidění bylo podprůměrné utkání. Domácí působili hodně vlažně a bylo znát, že už prakticky o nic nešlo. Zadáci měli veliké problémy s rychlonohým Smerekou, ale i tak už ve 13. minutě šla Luka do vedení. Po centru Trombelliho si hostující obránce srazil míč do vlastní branky. Budíkov, který v prvním dějství rozezvučel brankovou konstrukci, se dočkal vyrovnání ve druhé půlce. Domácí nedokázali opakovaně odkopnout od vlastní branky míč a z malého vápna se prosadil dorážející Smereka. Svěřenci kouče Votavy sice měli ještě jednu dobrou šanci, ale rozhodnout nedokázali, a tak se zrodila zasloužená dělba bodů.
Góly: 13. vlastní – 67. Smereka. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas 1:0. Budíkov: M. Bláha – Haman, Bleha, Zet, Páša (56. Šedivý), T. Bláha (90. Novák), F. Žáček, Langr, Marousek, Smereka, Staněk (79. P. Žáček).

HABRY – ČERNOVICE 4:1
Po oboustranně opatrném úvodu se ve 33. minutě prosadil haberský Korel po centru z levé strany od P. Bártíka. Rozhodující moment přišel před poločasem, kdy domácí brankář Krátký fauloval ve vápně, ale nařízenou penaltu P. Maštalířovi chytil. Hned z protiútoku byl faulován před šestnáctkou J. Bártík. K trestnému kopu se postavil Vrdský a jeho střelu faulovaný hráč dorazil do branky 2:0. Hned po příchodu z kabin přidal třetí gól Michal a bylo po zápase. Hostům se podařilo Š. Paclíkem snížit, ale poslední slovo měl střídající Doležal, který upravil na konečných 4:1 a v Habrech mohla propuknout postupová radost.
Góly: 33. Korel, 44. J. Bártík, 48. Michal, 87. Doležal – 78. Š. Paclík. Rozhodčí: Kamenský, ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 2:0. Černovice: Vošahlík – Bíro, M. Míka, Novák (56. J. Míka), T. Paclík, D. Maštalíř (87. Stejskal), Ševčík, Š. Paclík, Hadrava, P. Maštalíř, Scheufler.

KOŽLÍ – LUKAVEC 6:1
Kožlí hrálo od první minuty pohledný kombinační fotbal a ke kvalitnímu obrazu hry přispěli i hosté, kteří dlouhou dobu zdatně sekundovali. Do kabin odcházeli domácí pouze s jednobrankovým náskokem. Ve druhé půli přišel klíčový okamžik v 65. minutě, kdy se poroučel předčasně do sprch Dražďák a Kožlí pak svojí dominanci v závěrečných minutách přetavilo v další tři branky. Strůjci výhry byli Vosyka a Pešek.
Góly: 35., 68. a 78. Pešek, 23. a 52. Vosyka, 71. Boček - 26. Urban. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (65. Dražďák). Poločas: 2:1. Lukavec: Dýnek – Maršík, Kott, Dražďák, Štěpánek, Novák, Urban, Franc, Zeman (46. Mišoň), Čáp, Daitl.