Petrovicím stačí v posledních dvou kolech k jistotě postupu uhrát bod a nemusí se ohlížet a výsledky Senožat. Sokol už má jen teoretickou naději na návrat mezi okresní elitu. Musel by vyhrát oba zápasy a spoléhat na to, že lídr tabulky už nezaboduje.

POČÁTKY B – LUKAVEC B 1:5

Vyrovnaný zápas se hrál jen v prvním poločase. Domácí dostal po úniku do vedení Brýna, na druhé straně vyrovnal zkušený Ludvík. Po přestávce už byli hosté lepším týmem, vstřelili dva góly v rozmezí tří minut, což rozhodlo.
Góly: 5. Brýna – 49. a 76. Vokoun, 22. Ludvík, 42. Šimek, 51. vlastní. Rozhodčí: Pišan. ŽK: 1:4. Diváků: 50. Poločas: 1:2. Počátky B: Němec - Brýna, Burza, L. Plášil, Petrů, Ištok, Březina, Vichr, Šindelář, Šatara, Háva. Lukavec B: Dýnek - Knapeš, Slabý, Šedivý, Ludvík, Blažek, Mišoň, Vesecký, Vokoun, Ctibůrek, Šimek.

ŽIROV B – H. CEREKEV B 7:0
Domácí měli už od začátku jednoznačnou převahu. Soupeři vstřelili sedm gólů a celou řadu šancí ještě neproměnili. Rozhodnuto bylo vlastně už po půlhodině hry, Střepina už disponovala tříbrankovým náskokem.
Góly: 17. a 86. Horák, 29. a 60. Bratrů, 15. Šanda, 51. Kudrna, 55. Hána. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 1:1. Diváků: 20. Poločas: 3:0. Žirov B: J. Jonáš – Haruda, Červený, Cvrček, Dědic, Hána (59. Blažek), Horák, Bratrů, Gebarovský (T. Marek), Šanda, Kudrna (63. Dvořák). Horní Cerekev B: Zadák - Pěkný, Pinkas, Podařil, Koten, Ošanec, Loukota, Musil, Salava, Suchý, Plachý.

ČERNOVICE B – N. CEREKEV 3:0
Domácí byli jasně lepším týmem, hosté hlavně ve druhém poločase působili v útočné fázi neškodným dojmem. Hattrickem se blýskl Tille, dobře hrající Černovičtí ještě řadu šancí spálili.
Góly: 31., 56. a 63. (druhý z PK) Tille. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Černovice B: Babčický – Jůn, Mach, Josef Pěnka, Jiří Míka, Tikal, Hůlka, Vránek, Novák, Tille (70. Řezáč), Jonák (72. Mazanec). Nová Cerekev: Busta – Šípek, Pavlík, Knězů, Opic, Dvořák, Zíka, Tyráček, Rajčan, Sůva, Beneš.

ŽELIV – ÚSTRAŠÍN 7:2
Hosté měli v prvním poločase dvě šance, obě proměnili a zásluhou toho dvakrát srovnali skóre. Po přestávce už byla převaha Želiva zřetelnější, což také domácí fotbalisté vyjádřili i střelecky.
Góly: 72. a 78. J. Humeš, 3. Dolejš, 43. Němec, 52. J. Radil, 55. Z. Humeš, 62. Němec - 37. Soják, 44. Pech. Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 2:2. Želiv: Thomaier – Josl, Novák, Němec (58. Kraus), Zour, Z. Humeš, Dolejš, Cupl, Kratochvíl, J. Radil (48. L. Radil), J. Humeš (69. L. Stibůrek). Ústrašín: Novák – Staněk, Rod, Smrčina, P. Mazanec, Příhoda, Pech, Reinhart, Vrátný, Zeman (55. R. Mazanec), Soják.

KOŠETICE B – MNICH 2:0
Vyrovnané utkání nakonec rozhodla šance Bureše, kdy prostřelil hostujícího gólmana Šimečka mezi nohy. Po změně stran pokračoval svižný fotbal, domácí potvrdili vedení Strakayem a Mnich už nedokázal ani snížit.
Góly: 40. Bureš, 67. Strakay. Rozhodčí: Pech. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Košetice B: Dufek – Rataj, J. Bejček, Filípek (84. Kos), Žáček, Klapka, T. Bejček, Suk, A. Vejsada (81. Most), Bureš (65. Bystričan), Lhota. Mnich: Šimeček – Talich, Kurz (46. Křiváček), Mikš, Bubník, Vaněk, Hrdlička, Štangl, Najfus, Voda (46. Hron), Morávek.

V. CHYŠKA – PETROVICE 1:4
Petrovičtí potvrdili dobrou formu a drželi Velkou Chyšku na uzdě. Domácí se probrali až ve 21. minutě, ale to už prohrávali o dvě branky. Navíc branka Pošusty zůstala ojedinělým střeleckým počinem. Vítězství Vysočiny pečetil dvěma góly Jančík.
Góly: 21. Pošusta - 8. a 19. Pfau, 40. a 73. (PK) Jančík. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 1:3. Velká Chyška: Štamberk – Sojka, Rathouský (75. Křížek), Ďásek (46. Zenáhlík), Střádal (46. Drs), Mařinec, Kuzdas, Žilka, Pošusta, Hrubý, Holejšovský. Petrovice: Vácha – Kolář, Jančík, Pfau, Kočička (70. Zach), Kameš, Prokop, Čekal, Folejtar, Dus, Kloc.

ČEJOV – SENOŽATY 0:1
K vidění bylo vyrovnané a na III. třídu i poměrně kvalitní utkání. I když si šance vypracovaly obě strany, na branku se dlouho čekalo. Trápení střelců ukončil až v 75. minutě Jankůj a jeho trefa přihrála všechny body Senožatům. Na výsledku už nezměnil ani závěrečný nápor domácích.
Góly: 75. Jankůj. Rozhodčí: Pekař. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 0:0. Čejov: Žáček – Šlechta, L. Svoboda, Borovička, Šafus, J. Svoboda, Maška, Čeleda (46. Havel), Dvořák, Cvrček, Kratochvíl (70. Šťastný). Senožaty: Čermák – Burda, Cibula, Strnad, Zápotočný (80. Maděra), Sibal, K. Mareš, J. Mareš (70. Jakub Vokřál), Jankůj, Schwarz (50. Jan Vokřál), Sýs.

Příští kolo: Černovice B – Čejov, Nová Cerekev – Žirov B, Horní Cerekev B – Počátky B, Lukavec B – Velká Chyška, Petrovice – Košetice B, Mnich – Želiv, Ústrašín – Senožaty.