Dvě kola před koncem jsou ve velice vážné situaci týmy Vyskytné a Horní Vsi. Hodně si naopak polepšily Obrataň a Plačkov. Obrataň vyhrála nad Počátkami, Plačkov nastřílel osm gólů Horní Vsi.

ŽIROVNICE B – BOŽEJOV 3:2

V prvním poločase byli lepší hosté, kteří si krom dvou branek vytvořili ještě několik dalších šancí a nastřelili i dvě břevna. Po změně domácí zabrali, v útoku vytěžili z minima maximum a otočili výsledek ve svůj prospěch. Oporou Slavoje byl brankář Skoták.
Góly: 40. O. Doležal ml., 60. P. Doležal, 70. T. Dýnek – 28. Kumžák, 34. Vacek. Rozhodčí: Machač. ŽK: 3:3. Diváci: 50. Poločas: 1:2. Žirovnice B: Skoták – P. Doležal, T. Dýnek, Ježek, T. Mach, J. Metlička, Camrda, J. Doležal, Jurík, Váňa (78. M. Metlička), O. Doležal ml. (90. Žižka). Božejov: Mach – Pejcl (74. Tříska), Goldmann, Maršák, Pelíšek, Jan Vacek st., Svoboda, Kumžák, Kopejtko, Jan Vacek ml. (65. Smejkal), Havlík.⋌ (hav)

PLAČKOV – H. VES 8:0
V souoboji dvou sestupem ohrožených týmů byli domácí o poznání lepší. Hosty mohl poslat do vedení hned v první minutě Srbek, ale Havel byl na místě. Plačkov pak zápas ovládl, střelecky se zaskvěl zkušený Guzik.
Góly: 24., 39., 67. a 75. Guzik, 35. a 66. Trtík, 54. a 82. Vrána. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 0:2. Diváci: 150. Poločas: 3:0. Plačkov: Havel – Jančička, Němec, Kubů, Trtík, Vrána, Ehrlich, Novák, Kratochvíl (52. Krejčí), Guzik, Vaňous. Horní Ves: Kaňkovský – Fous, Bělohlávek, Srbek, Průcha (70. Vácha), Mareš (76. Farka), Rataj, Nováček, Kantor, Pejcal, Brada. ⋌(ryd)

VYSKYTNÁ – KOŠETICE 1:5
Domácí s favoritem soutěže drželi tempo pouze poločas. Hosté se brzy ujali vedení zásluhou gólu T. Vejsady, domácí kontrovali Krejčím. Poté Vyskytná zahodila mnoho šancí, Košeticím vrátil náskok A. Vejsada a druhý poločas už byl plně v režii hostů. Dvěma brankami to vyjádřil Vlk.
Góly: 23. Krejčí – 80. a 88. Vlk, 9. T. Vejsada, 30. A. Vejsada, 60. Sovka. Rozhodčí: Gaupmann. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 1:2. Vyskytná: Drahný – Přibyl, Fíla, Vondrák, Bezděkovský, Budík, Valenta (40. Bína), Krejčí, Slavík, Vácha. Košetice: Dufek – A. Vejsada, Šoula (72. P. Bystričan), T. Vejsada, Běloch, Mazanec, S. Bystričan, Kadlec, Sovka, Suk, Vlk. ⋌(kre)

N. RYCHNOV – HOŘEPNÍK 5:1
První šanci v zápase měl hostující Joneš, ale nedal a na druhé straně se po ruce kopala penalta. Tu proměnil O. Kratochvíl a domácí během následující čtvrthodiny vytáhli skóre na 3:0. Po přestávce se hra vyrovnala, za rozhodnutého stavu se hrál bezstarostný fotbal se šancemi na obou stranách.
Góly: 5. (PK) a 79. O. Kratochvíl, 9. M. Faltýnek, 19. Březina, 49. Hájek – 65. Mocek. Rozhodčí: Čepl. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 3:0. N. Rychnov: T. Faltýnek – Parkan (71. J. Faltýnek), Chalupa (61. Loskot), Březina, Švec, Martínek, J. Kratochvíl, Zeman, Hájek, O. Kratochvíl, M. Faltýnek. Hořepník: Lapáček – Popelka, P. Dlouhý (53. Mezera), Kalivoda, Bucha, Petrů, T. Dlouhý (46. Mocek), M. Joneš, Jelínek, Moravec, P. Joneš. ⋌(chl)

MARATON – Č. ŘEČICE 3:2
Domácí úvod zápasu totálně zaspali, hosté toho využili a ve 12. minutě už měli k dobru dvoubrankový náskok. Ve zbytku zápasu se hrálo pod taktovkou Maratonu, který byl lepší ve všech směrech, ale poměrně dlouho mu trvalo, než se dokázal střelecky prosadit.
Góly: 72. a 75. Musil, 54. (PK) Vaněk - 9. Nohejl, 12. Košťál. Rozhodčí: Faltánek. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas:0:2. Maraton Pelhřimov: Novotný – Podhrázský, Čech (70. Švec), Heřmánek (33. Sláma), Beneš, Musil, Vacek, Ježek, Bednařík, Vaněk, Slavík. Červená Řečice: Jaroš – Popovič, Bečka, Plášil, Košťál, Dýnek, T. Vacek (46. Daňhel), Chvalkovský, Nohejl (46. Bouz), Ježek, Kubánek (81. Krejčí). ⋌(ne)

JIŘICE – ŽIROV 1:3
Žirovští se rychle ujali vedení, první mířil přesně do šibenice z dálky Bělík, vzápětí ho napodobil s pomocí teče Kratochvíl. Po změně stran padla na každé straně jedna branka, body tedy brala Střepina.
Góly: 74. Jůzl – 1. Bělík, 5. Kratochvíl, 65. Hamalčík. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Jiřice: Zabloudil – Nesporý, Hložek, Decastelo, Kovář, Jůzl, Hájek, Jirků, Sadský (85. Frantál), Petr Příhoda, Horký (46. Pavel Příhoda). Žirov: J. Jonáš – Bělík, T. Marek, Hotovec, Haruda, P. Marek, L. Jonáš, Kratochvíl, Morava, Bratrů (67. Nacházel), Hamalčík. ⋌(sad)

OBRATAŇ – POČÁTKY 2:0
Domácí dlouho nemohli přijít na to, jak prolomit dobře hrající obranu Počátek. Po změně stran měli Obrataňští i nadále převahu, brankově ji však vyjádřili až v poslední desetiminutovce, když se prosadili Šimek a Petr Čekal.
Góly: 81. Šimek, 83. Petr Čekal. Rozhodčí: Kubík. ŽK: 1:3. Diváci: 65. Poločas: 0:0. Obrataň: Vilímek - Kalina, Pavel Čekal, Kudrnáč, Petr Čekal, Šimek, Pešek (73. Menšík), Polanecký, Fical, Holub, Vlach. Počátky: Soukup – Neuberk, Burza, Ištok, Šatara, Pavlíček, Dedera, Kozelek (38. Doskočil), Lysý, Brýna, Smrčka. ⋌(vej)