Nutno říci, že tým z Jihlavska platil za favorita zápasu. „Dobronín má velmi kvalitní tým, skoro bych řekl, že jeho postavení v tabulce je matoucí. Na soupeře jsme prostě neměli,“ musel uznat trenér juniorky Martin Padrnos.

Nutno říci, že tentokrát neměl k dispozici tak kvalitní kádr jako pro klíčový zápas s Havlíčkovou Borovou. „Bohužel jsme měli problémy se sestavou. Byla tam kolize termínů se zápasem áčka, takže nastoupili i kluci, kteří na I. A třídu zatím prostě nemají,“ vysvětlil Padrnos a pustil se do spekulací: „Kdybychom tam byli v té sestavě jako před týdnem, dalo by se pomýšlet třeba na bod.“

Humpolec dvanáctou příčku udržel, ale v boji o záchranu ho nečeká nic lehkého. „Musíme se zaměřit hlavně na domácí zápasy. Tam je nutné bodovat a pomalu se záchraně přibližovat. Béčko chceme v soutěži udržet, takže chystáme i určité změny termínů, tak aby nedocházelo k překrývání zápasů a béčko mohlo využívat pendlů,“ naznačil cestu k cíli kouč juniorky.

Uhrát body v domácím zápase bude ale o tomto víkendu ale velmi těžké. Pod Orlík přijedou silné Janovice. „Budou favoritem, ale nic nevzdáváme. Janovice ne všechny zápasy venku vyhrály přesvědčivě a někde také musí ztratit body,“ doufá Padrnos.