Pelhřimovsko si v něm v posledních kolech hodně polepšilo. Dolů se očividně nechce ani Pacovu B, jemuž se povedlo vyhrát v Chotěboři a odpoutat se ode dna tabulky.

BUDÍKOV – H. CEREKEV 2:2

V prvním poločase měla mírnou převahu hostující Horní Cerekev, byla nebezpečnější v šestnáctce, dvakrát nastřelila břevno. Do vedení přesto mohli jít domácí, ale penaltu Grant neproměnil. Udeřilo tak na druhé straně. Ve 30. minutě dorazil po dlouhém autu míč do sítě Staněk. Budíkov ještě do přestávky odpověděl, když na konci pěkné kombinační akce byl Zour. Po přestávce domácí přidali, avšak opět po dlouhém autu zůstal na zadní tyči neobsazený Cimler a vrátil Horní Cerekvi vedení. Hosté mohli utkání rozhodnout, jenže se vyznamenal při dvou šancích brankář Bláha. Zrodila se tedy remíza, když čtvrt hodiny před koncem srovnal střelou pod padajícím brankářem Smereka.
Góly: 35. Zour, 75. Smereka – 30. Staněk, 50. Cimler. Rozhodčí: Hrůza. ŽK: 3:1. Diváci: 110. Poločas: 1:1. Budíkov: M. Bláha – Vodrážka, Haman (77. Páša), Wallisch, Zour (46. Pokorný), Langr, F. Žáček, Trecha, T. Bláha, Smereka, Grant (60. Staněk). Horní Cerekev: Soukup – Šetek, Staněk, Vondráček, Zelenka (73. Koten), Rysl (79. Plachý), Kůta, Cimler (76. Mezera), Havel, Růžek, Serbus.⋌ (mso)

ČERNOVICE – LUKAVEC 1:1
Ve vyrovnaném utkání byli hosté aktivnější v prvním poločase. Lukavec nastřelil v 15. minutě břevno, o dvě minuty později skóroval z hrany ofsajdu Štěpánek. V tu dobu hosté přečíslovali obranu i zálohu domácích, která neměla svůj den. Ve 44. minutě Petr Maštalíř po samostatné akci vyrovnal, předtím Stark ve vyložené šanci nedal. Ve druhém dějství se hra pouze přelévala mezi vápny. V 60. minutě domácí gólman Vošahlík reflexivně zabránil jasnému gólu, když prim do konce utkání hráli domácí, ale vítěznou branku nevstřelili.
Góly: 44. P. Maštalíř – 17. Štěpánek. Rozhodčí: Křen. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Černovice: Vošahlík – Hlásek, Pěnka, Petrák (46. Š. Paclík), Kubů, Ševčík (60. D. Maštalíř), T. Paclík, Hadrava, P. Maštalíř, Scheufler, Stark. Lukavec: Motl – Maršík, Slabý, Dražďák, Štěpánek, Novák, Urban (87. Kott), Voženílek, Hanzlík, Daitl, Čáp.⋌ (aln)

KOŽLÍ – KAMENICE 0:0
Utkání bylo bojovné, hosté se snažili hrát především důsledně v obraně. Největší šanci zápasu měl v 10. minutě domácí Šimek, který šel sám na brankáře, ale nedal. Poté to byla hitparáda promarněných šancí na obou stranách.
„Vzhledem k průběhu utkání to je asi zasloužený bod. Nás mrzí o to víc, protože brodská rezerva prohrála a my jsme se v případě výhry mohli dostat do čela tabulky,“ pokrčil rameny koželský kouč Miloš Březina.
Rozhodčí: Krymová. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Kamenice: Votápek – Spěváček, Novák, Kubiska, P. Zahradník, R. Pelc, Kušta, Šuranský (J. Strašík), D. Pelc, Tesař (78. T. Zahradník), M. Strašík.

CHOTĚBOŘ B – PACOV B 1:2
V důležitém souboji o záchranu začali lépe hosté, ale své šance nevyužili. Ke slovu se tedy dostali domácí a po půlhodině hry je dostal do vedení Krédl, který se nejrychleji zorientoval po závaru před pacovskou brankou. Ve druhé půli ale rezerva Pacova zamkla domácí na jejich polovině a svůj tlak přetavila ve dvě branky, které nakonec rozhodly o osudu utkání.
Gól: 32. Krédl - nehlášeno. Rozhodčí: Půlpán. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 1:0. Pacov B: Svoboda – Bártů, Pavelec, Míka, Vysiblo, Jakub Vlach, Kerouš, Kostroun (35. J. Zich), Čech, Váňa (70. Krejča), Gavrecký (60. Jan Vlach). ⋌(ves)