PELHŘIMOV - LÍŠEŇ 5:1
Úvodní nápor začal břevnem a střelou do gólmana Jurise Ján Kubík. Následně Homolka mířil nejprve po zemi mimo pravé tyče, ale potom si na jeho centr vyskočil Nebeský a hlavičkou k zemi vsítil první gól. Domácí nevedli dlouho, darovanou penaltu Kolbaba proměnil, ovšem tím střelecké štěstí klubu z brněnského předměstí skončilo. Po půlhodině hry Marek Machač důsledně vybojoval proti dvěma hráčům míč u postranní čáry, odcentroval a dorážkou se prosadil Jan Hložek.
V počátku druhého dějství vynikajícím zákrokem odvracel přízemní střelu Zabloudil, pak si v útoku počínal aktivněji Pelhřimov. Bartoň nastřelil tyč, odražený míč Homolka v tutovce poslal nad břevno. Poslední šanci Líšně na vyrovnání měl Trávníček, ale do střely mu skočil Kropáček. Pak už přišla čtvrthodinka plná pelhřimovské radosti. Když Juris podběhl Duchanův míč, mohl Martin Kubík skórovat do prázdné branky. Následně unikl Nebeský a jeho centr poslal počtvrté z blízka do líšeňské branky Jan Hložek. Na závěr dlouhou rozehrávku Martina Kubíka do běhu zužitkoval Nebeský.
Bojovnost a chuť hrát až do konce přinesla zaslouženou vysokou výhru a potěšitelnou oplátku podzimní jednogólové prohry.
Góly: 6. a 84. Nebeský, 31. a 83. Jan Hložek, 76. M. Kubík - 11. (PK) Kolbaba. Poločas: 2:1. Pelhřimov: M. Zabloudil – Kropáček (82. Nedělčev), M. Hložek, Duchan, L. Machač - Bartoň (67. M. Kubík), Homolka, J. Kubík, M. Machač (59. Mádl) - J. Hložek, Nebeský.

PELHŘIMOV - LÍŠEŇ 0:1

V zajímavém zápase se od počátku střídaly pohledné akce na obou stranách. Hostujícímu Formánkovi padl pod nohy Švec, Bradovo sólo pokryl Zigo. Ani dvě další šance Šafařík neproměnil, Šustr hlavičkoval nad břevno. Na druhé straně dvakrát zahrozil Formánek, odvraceli Skořepa a Švec.
Po přestávce bylo rušno před oběma brankami. Kotouček mířil mimo tyč a Formánek nastřelil boční síť. Po standardní situaci hlavičkoval domácí V. Hák v dobré pozici nad břevno. Pelhřimovští si vybrali smůlu v samém závěru. Pět minut před koncem nepohlídali na pravé straně Formánka a ten z úhlu vstřelil jedinou branku zápasu.
Gól: 75. Formánek. Poločas: 0:0. Pelhřimov: Švec – Šustr, Červenka, Brada, Skořepa – Mareš (51. Sadský), Ryšavý, Horký, Mádl - Šafařík, V. Hák.