I. A třída, skupina A
SPEŘICE – H. BOROVÁ 3:0

Jako první mohl skórovat hostující Hošák, ale hlavou na centr z trestného kopu nedosáhl. Ve 25. minutě se domácím povedlo vyřešit závar před vlastní svatyní, v následných pasážích zápasu po centru Čermáka Strnad nezakončil a střelu Štěpána chytil hostující brankář nadvakrát. Gól přišel ve 38. minutě, kdy Němec chladnokrevně uklidil míč k tyči. Týž hráč zabránil vyrovnání svému jmenovci v dresu hostů. Ve druhém poločase se hosté ukázali hodně aktivně, Brzoň musel krotit střely Němce a Štefáčka. Borová byla i nadále při chuti, ale ke gólu to nevedlo. Brzoň si poradil i se sólem Štefáčka. Dálnici se moc nedařilo, ale zlom přišel v 70. minutě. To Štěpán vybojoval míč pro Sadského, který po lahůdkové akci zvýšil na 2:0. V 77. minutě Večeřa uvolnil Štěpána, ten oklamal gólmana a bylo to o tři branky.

Góly: 38. Němec, 72. Sadský, 77. Štěpán. Rozhodčí: J. Nechvátal. ŽK: 2:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Speřice: Brzoň – Čermák, Pikl, Sávi, Němec, M. Pohan st., Sadský (80. M. Pohan ml.), Strnad (70. Večeřa), Nenadál (87. Štěpánek), Štěpán, Huňáček.
HUMPOLEC B – PŘIBYSLAV 0:2


HUMPOLEC B – PŘIBYSLAV 0:2

Domácí si vypracovali v úvodu zápasu několik šancí, která však nedokázali proměnit. Hosté se pomalu dostávali do hry, ale do poločasu se skóre nezměnilo. Po obrátce chybu humpolecké obrany hasil brankář P. Beránek faulem, z nařízeného pokutového kopu se Krčál nemýlil. Humpolečtí se snažili vyrovnat, ale nedařilo se. Nejblíže ke kýžené brance byl Kříženecký, který ale z přímého kopu nastřelil pouze břevno. Přibyslav si náskok uhlídala a devět minut před koncem přidala ještě pojišťovací branku z kopačky Strašila.
Góly: 57. (PK) Krčál, 81. Strašil. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 2:2. ČK: 1:1 (90. Kopic – 90. Bárta). Diváci: 130. Poločas: 0:0. Humpolec B: P. Beránek – Tesař, Metál (84. Krejčí), Svoboda, Honzárek, Kopic, A. Beránek, Kameš, Kříženecký, Pícha (46. Brdečka), Kubíček.

PELHŘIMOV B – LEDEČ 3:0
I když v roli mírného favorita přijeli hosté, zápas byl jednoznačně v režii domácí juniorky. Ta si vytvořila převahu od samého úvodu a v 15. minutě se dostala do vedení. To rozehrál roh Hovorka, centr z jeho levačky se snesl na hlavu Šeredy, který nekompromisně překonal Vitisku. Hosté zareagovali zvýšením útočné snahy, Dvořák lividoval střelu Kavky z trestného kopu. O osudu celého zápasu rozhodla poslední pětiminutovka prvního dějství. Ve 40. minutě Hovorka u půlicí čáry vybojoval po chybě ledečského hráče míč a v přečíslení tři na jednoho přistrčil míč Hurdovi, který si efektně položil dva obránce a zblízka překonal Vitisku podruhé. O dvě minuty později nedovolený zákrok M. Gehera na aktivně hrajícího Hurdu ocenil rozhodčí pokutovým kopem. K penaltě se postavil Zabloudil, převedl málo výdanou páradu a neuvěřitelnou patičkou ji proměnil. Druhý poločas už přinesl jen fotbalový odvar.
Góly: 15. Šereda, 40. Hurda, 42. (PK) Zabloudil. Rozhodčí: Obrštík. ŽK: 1 : 5. Diváci: 70. Poločas: 3:0. Pelhřimov B: Dvořák – R. Hejda, Blažek, Šereda, Klofáč, Papež (72. Starý) Hovorka, Zabloudil (78. T. Máca), Vonásek, Novák, Hurda.

REPORTÉŘI DENÍKU