JANOVICE – PLEHŘIMOV B 2:0

Domácí vstoupili do utkání v improvizované sestavě s velkým elánem, ale dlouho se jim nedařilo překonat výborného brankáře Rohovce. Zejména Padrnos na něm při svých sólech dvakrát ztroskotal. Při Slezákově střele zachránila mladého gólmana tyč. Ve druhém dějství Janovice ještě více přidaly. Utkání nakonec rozhodly dvě standardky zakončené střídajícími hráči. Nejprve se po centru Brnického trefil hlavou Barák. Definitivní podobu výsledku dal rovněž hlavou Šuhaj, kterého našel ve vápně Špendlíček.
Góly: 65. Barák, 85. Šuhaj. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 0:4. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Pelhřimov B: Rohovec – Razima, Šereda, Blažek, Čmucha – A. Hejda, Hovorka, Zabloudil, Papež (71. R. Hejda) – Hurda, Starý (86. Hrnčíř).

POHLED – HUMPOLEC B 3:1
K vidění bylo bojovné utkání s šancemi na obou stranách. Do vedení šli již v 5. minutě hosté, když domácí zaváhali a Dalík poslal balon k tyči. Pohled se střelecky probudil až ve druhém poločase. O vyrovnání se postaral Pokorný, kterému balon hlavičkou prodloužil Sobotka. Stejný hráč zvyšoval na 2:1 z penalty v 65. minutě, když byl ve vápně faulovaný Janďourek. Ten v nastaveném čase přidal ještě třetí branku svého týmu po pasu Horáčka.
Góly: 58. Pokorný, 65. (PK) Pokorný, 90. Janďourek – 5. Dalík. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 1:5. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Humpolec B: Novotný – Prokop, Metál, Svoboda, Krejčí, Brdečka (78. Štecher), Beránek, Kameš, Málek, Dalík, Tran (64. Tomovič).

VĚŽNICE – SPEŘICE 1:1
První půli byli domácí lepším celkem a svou převahu dokázali přetavit ve vedoucí branku v 15. minutě, když Pertlíček využil nedorozumění hostující obrany. Další šanci měl v 44. minutě Sobotka, ale na malém vápně a sám před brankářem selhal.
Po přestávce se hra vyrovnala, domácím se nedařilo udržet balon a těsně před koncem přišel trest v podobě penalty, s kterou si hravě poradil Večeřa a rozhodl tak o dělbě bodů. Remíza je spravedlivá.
Góly: 15. Pertlíček – 87. (PK) Večeřa. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 3:3. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Speřice: Brzoň – Čermák, Holenda (56. Jůzl), Sávi, Němec, Pohan, Sadský, Strnad, Pikl (66. Štěpánek), Huňáček, Večeřa.