Postaraly se o to Pelhřimov B a Speřice. Humpolec bohužel v zápase se Světlou naplnil papírové předpoklady. Mladý tým trenéra Padrnose byl celých devadesát minut horším týmem, inklasoval čtyři branky.

I. A třída, skupina A

POHLED – SPEŘICE 1:1

K vidění bylo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. V prvním poločase byli domácí lepším týmem, což bylo také vyjádřeno vedoucí brankou Šiknera. Ten skóroval dorážkou po trestném kopu, který se pískal za faul na Janďourka. Po změně stran se domácí zatáhli, přenechali inciativu soupeři. To se jim nevyplatilo a tři minuty před koncem vyrovnal z trestného kopu Štěpán.

Góly: 40. Šikner – 87. Štěpán. Rozhodčí: Šetek. ŽK: 3:1. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Speřice: Vávra - Čermák, Sávi, Němec, Sadský, Strnad, Pikl, Štěpán, Huňáček, Večeřa, Jůzl (52. Holenda).

DOBRONÍN – PELHŘIMOV B 1:1

Hned ve 4. minutě napálil z přímého kopu míč do břevna Hurda, domácí zůstali stát na vápně, takže dorážející Starý měl snadnou práci – 0:1. Domácí inkasovaná branka na chvilku zmrazila, ale postupem času začal být Dobronín aktivnější a vytvářel si střelecké příležitosti. Jenže Záškoda ani Tomáš Sedláček se do černého trefit nedokázali.

Po změně stran byla k vidění ofenzivní hra domácích a naopak pelhřimovské soustředění se na obranu a čekání na brejky. Nebezpečnější byli opět Dobronínští, kteří prahli po vyrovnání, což se jim také splnilo. V 64. minutě zatáhl balon Záškoda, vypálil do tyče a hosty zachránil odkopem na roh jeden z beků. Z následné standardní situace se po skrumáži prosadil Kalců a bylo vyrovnáno. Domácí nabuzení gólem chtěli strhnout vedení na svou stranu, ale to už jim přáno nebylo.

Góly: 64. Kalců – 4. Starý. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 3:5. Diváci: 120. Poločas 0:1. Pelhřimov B: Dvořák – Razima, Šereda, Blažek, R. Hejda, A. Hejda (75. T. Máca), Čmucha (66. Hovorka), Zabloudil, Papež, Hurda, Starý.

SVĚTLÁ – HUMPOLEC B 4:0

Skláři v prvním jarním zápase před domácím publikem potvrdili roli favorita a od první minuty diktovali tempo hry. Do vedení je poslal už ve 14. minutě po Štrosově přihrávce Pohnětal, na rozdíl dvou branek pak upravil gólostroj Křikava. Hosté mohli srovnat v 34. minutě Tranem, ale jeho krásná střela skončila na tyči.

Po přestávce se opět pokračovalo podle světelských not. Hned v 48. minutě se prosadil z trestného kopu Tůma. Poté zmařil druhý celek tabulky několik šancí, ujala se až ta poslední v 90. minutě, kdy se do listiny střelců zapsal Sobek a stanovil tak konečný výsledek utkání.

Góly: 14. Pohnětal, 27. Křikava, 48. Tůma, 90. Sobek. Rozhodčí: Nejedlý. ŽK: 1:4. Diváci: 200. Poločas: 2:0. Humpolec B: Novotný – Honzárek, Metál, Tran, Krejčí, Brdečka, Beránek, Kameš, Málek, Kratochvíl, Štecher.