PELHŘIMOV B – RANTÍŘOV 4:2

Rantířov se předvedl jako kvalitní soupeř a už v 6. minutě se ujal vedení. Domácím se podařilo v 16. minutě vyrovnat, když Starý doklepl balon do sítě po Hovorkově přímém kopu. Ve 33. minutě zahrával trestný kop z druhé strany vápna Zabloudil, jeho střela skončila na tyči a A. Hejda dorazil do prázdné branky.

Hned po změně stran Rantířov vyrovnal na 2:2, to bylo ale vše, co do konce utkání předvedl. Čmucha o deset minut později našel z rohu na přední tyči Šeredu, který se hlavou nemýlil. V 60. minutě Starý vypíchl nepřesnou rozehru hostí a uzavřel účet utkání na 4:2.

„S průběhem utkání jsem nad míru spokojen. Vstřelili jsme čtyři branky, tři z nich po dobře zahraných standardních situacích. V kádru řeším ještě několik otazníků, uvidíme, jak to vše dopadne,“ přiblížil starosti s blížícím se startem soutěže trenér pelhřimovské rezervy Vladimír Kocourek.

Góly Pelhřimova B: Starý 2, Šereda, A. Hejda. Poločas: 2:1. Pelhřimov B: Dvořák – Razima, Blažek (80. Máca), Šereda, Hrnčíř (7. R. Hejda), A. Hejda, Zabloudil, Hovorka, Papež (46. Čmucha), Starý, Hurda (46. L. Novák).

SPEŘICE - BEDŘICHOV 1:2

Bedřichov se v prvním poločase dostal do vedení, po změně stran se Speřicím podařilo vyrovnat zásluhou střídajícího Huňáčka. Poslední slovo v utkání měli opět Bedřichovští, kteří strhli výhru na svou stranu.

„S průběhem utkání jsem spokojený, zahráli jsme bez zranění a po změně stran jsem dal šanci pěti dorostencům, kteří mě svým výkonem určitě nezklamali. V sestavě je několik hráčů, kteří by zasloužili za přípravu pochvalu. Patří mezi ně určitě i Tomáš Jůzl, který se dostal do herní pohody a prospívá to celému týmu,“ shrnul utkání trenér Speřic Pavel Žatečka.

Gól Speřic: 57. Huňáček. Poločas: 0:1. Speřice: Brzoň – Čermák, Němec, Večeřa, M. Pohan st., Sadský, Sávi, Jůzl, Strnad, Štěpán, Nenadál. Střídali Huňáček, Zach, Příhonský, Záviška, M. Pohan ml., Štěpánek.

KAMENICE – NOVÁ VČELNICE 5:0

První desetiminutovka nabídla vyrovnané utkání, potom začali mít domácí navrch a vstřelili i dvě branky. Do druhé půle Kameničtí třikrát vystřídali a poslali na hřiště to nejlepší, co měli k dispozici. Domácí si tvořili jednu šanci za druhou, ze kterých potom vsítili další tři branky. Hosté následně herně i fyzicky naprosto odpadli a mohli být rádi, že nedostali větší příděl.

„Spokojený určitě jsem, dokázali jsme vstřelit deset branek za poslední dvě utkání,“ prohlásil trenér Kamenice Vlastislav Machoň.

Góly: T. Zahradník 2, M. Strašík, Kušta, Spěváček. Poločas: 2:0. Kamenice: Votápek – Spěváček, Novák, Halada, Kubiska, Kašparec, P. Zahradník, D. Pelc, Kušta, Tesař, T. Zahradník. Střídali R. Pelc, Šuranský, M. Strašík.

BUDÍKOV – NOVÝ RYCHNOV 2:3

Ze hry měli více Novorychnovští. Především v první půli si vytvořili dvě šance, které vychytal skvělý Bláha, a nastřelili také břevno. Hra účastníka I. B třídy se zlepšila až po přestávkové domluvě trenéra. K vítězství to však nevedlo, těsně před koncem vyrazili Rychnovští do rychlého protiútoku, po němž skončil míč v síti.

„Měli jsme problémy s nástupem do utkání, předvedli jsme nepřesný fotbal. Náš výkon se zlepšil po změně stran, ale Nový Rychnov zaslouženě zvítězil,“ přiblížil průběh utkání organizační pracovník domácích Martin Soukup.

Góly Budíkova: Smereka, M. Vodrážka. Poločas: 1:1. Budíkov: M. Bláha – Šedivý, Zet, F. Žáček, Haman, M. Vodrážka, Holoubek, Pokorný, Trecha, Smereka, Páša. Střídali: Bleha, P. Žáček.

METEOR TÁBOR - ČERNOVICE 6:4

Černovičtí přispěli k hokejovému výsledku hned čtyřmi trefami. Domácí si vytvořili hodně šancí, ze kterých šest proměnili. Černovice předvedly kolektivní výkon a především dobrou hru dopředu. Vzadu chyběla stabilní obranná dvojice, tudíž bylo k vidění hodně nepřesností.

„Dařila se nám hra dopředu, předvedli jsme několik povedených fotbalových akcí, naopak vzadu nám to doslova skřípalo,“ přiznal smíšené pocity asistent trenéra Černovic Jiří Hlásek.

Góly Černovic: Š. Paclík, Kubů, Ševčík, vlastní. Poločas: 2:4. Černovice: Pekař – M. Míka, Hlásek, Kohout, Scheufler, Maštalíř, T. Paclík, Š. Paclík, Ševčík, Kubů, Stark. Střídali J. Míka, Petrák.