Ta má však stejně bodů jako druhá Červená Řečice B. Oba týmy naplno bodovaly. Slovan doma 3:0 přehrál Častrov, Tatran si poradil s Hněvkovicemi na jejich hřišti. Příchuť překvapení má vysoká výhra Třeště C nad rezervou Vyskytné.

HNĚVKOVICE – Č. ŘEČICE B 1:2

Domácí měli v průměrném utkání šance na dva zápasy, ale dokázali se prosadit pouze jednou. Hosté se pouze bránili, ale z ojedinělých brejků si vybojovali dvě branky a odvezli plný bodový zisk.

Góly: 65. Švec – 12. (PK) Krátký, 27. Káva. Rozhodčí: Machač. ŽK: 0:1. Diváci: 20. Poločas: 0:2.

TŘEŠŤ C – VYSKYTNÁ B 5:1

Začátek utkání a celý první poločas byl vyrovnaný. Po změně stran se domácí rozstříleli a zaslouženě rezervu třetitřídní Vyskytné porazili.

Góly: Matějka 2, Krf, Maryška, S. Bartůšek - Vondrák. Rozhodčí: Komárek. ŽK: 2:3. Diváci: 40. Poločas: 1:1.

PLAČKOV B – KÁMEN 2:3

Plačkovští měli celých devadesát minut mírnou převahu, ale dokázali se prosadit pouze dvakrát. Kámen vytěžil z minima šancí maximum, přičemž třikrát stál na konci úspěšné akce Kašpar.

Góly: 21. Prokop, 73. Svoboda – 9., 14. a 69. Kašpar. Rozhodčí: Pekař. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 1:2. ⋌(tom)

OBRATAŇ B – KOMOROVICE 1:1

Ve vyrovnaném utkání šli do vedení Komorovičtí, kteří se prosadili zásluhou Moravy ve 30. minutě. Účet utkání uzavřel Tábora, který čtyři minuty po obrátce rozvlnil síť hostující branky poprvé a naposledy.

Góly: 49. Tábora ml. – 30. Morava. Rozhodčí: Klein. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 0:1.

KAMENICE B – ČASTROV 3:0

Hosté se drželi prakticky celý poločas, ale těsně před jeho skončením inkasovali gól z penalty. Po přestávce už se hrálo pod taktovkou Kamenice, její vítězství pojistil dvěma zásahy Pechek.

Góly: 52. a 88. Pechek, 45. (PK) T. Zahradník. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

_

Příští kolo (8.): Vyskytná B – Červená Řečice B, Komorovice – Hněvkovice, Kámen – Obrataň B, Častrov – Plačkov B, Třešť C – Kamenice B.