Z výsledků osmého kola má příchuť překvapení vysoká výhra Čejova v domácím prostředí nad rezervou Horní Cerekve. Čejovu tři body pomohly ze dna tabulky. Na poslední příčku se propadla rezerva Počátek, která doma prohrála s Ústrašínem. Hattrickem ji potopil Kubiska. První příčka stále patří Petrovicím.

ČEJOV – H. CEREKEV B 6:1

Čejov se potřeboval odlepit ode dna tabulky a prezentoval se dobrým výkonem. Prakticky celé utkání měl převahu, vyhrál zaslouženě. Hattrickem se blýskl Tomáš Čeleda.

Góly: 64., 81. a 85. Čeleda, 5. a 14. Kratochvíl, 36. Cvrček – 29. Koten. Rozhodčí: Machač. ŽK: 2:5. Diváci: 60. Poločas: 3:1. Čejov: Novák – Mráček, Čeleda, Šafus, L. Svoboda, I. Moravec, Maška, J. Svoboda (80. Borovička), Dvořák, Cvrček, Kratochvíl. H. Cerekev B: Zadák – Podařil, Petrák, Chadim, Koten, Kříž, Loukota, Musil (46. Rysl), Ošanec, Cimler, Plachý.

LUKAVEC B – N. CEREKEV 3:2

Domácí v pouťovém utkání vedli 2:0, pak hostující Němec vyrovnal. O výsledku rozhodl přímý kop lukaveckého Štarmana.

Góly: 11. Vokoun, 12. Picek, 65. Štarman – 31. a 55. Němec. Rozhodčí: Klein. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Lukavec B: Dýnek (56. Doitl) – Svatek, Hanzlík, Kalina, Malina, Vokoun (90. Sezemský), Štarman, Prokop, Nekovář, Šedivý, Picek. N. Cerekev: Tyráček – Maška, Pavlík, Šimek (77. M. Sochor ml.), M. Sochor st., Dvořák, Zíka, Němec, Rajčan, Růžička, Babčický.

ČERNOVICE B – PETROVICE 3:3

Vyrovnané utkání přineslo spravedlivou remízu. Soupeři se ve vedení střídali, nerozhodný stav zařídil v 77. minutě petrovický kanonýr Folejtar.

Góly: 35. J. Míka, 53. Tille, 65. Tikal – 15. Prokop, 51. Kameš, 77. Folejtar. Rozhodčí: Kmeťo (Šenigl se nedostavil). Diváci: 70. Poločas: 1:1. Černovice B: Pekař – Jůn, Novák, Hůlka, Jiří Bohuslavický, Tikal, M. Míka (37. Vránek), Tille, J. Míka, Jan Bohuslavický (70. Jonák), T. Hlásek. Petrovice: M. Zach – Kameš, Folejtar, Kočička, Marek, Pfau, T. Zach, Kostka, Prokop, Kloc, Čekan.

POČÁTKY B – ÚSTRAŠÍN 1:4

Úvod utkání byl vyrovnaný, přinesl šance na obou stranách. Přestávku ale ústrašínský Kubiska orámoval čistým hattrickem, což rozhodlo. Od těch chvil hosté hráli to, co potřebovali.

Góly: 87. Chmel – 35., 41. a 55. T. Kubiska, 72. T. Dedera. Rozhodčí: Píšan. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 0:2. Počátky B: Jiří Lehejček – Jaroslav Lehejček, Smrčka, Kalášek, Jelínek, P. Zadák, Chmel, Doskočil, O. Plášil, Brýna, Novotný. Ústrašín: Hájek – P. Novák, Seknička, T. Kubiska, T. Novák, Příhoda, Šnicer, Reinhart, Pech.

V. CHYŠKA – SENOŽATY 2:1

Hosty dostal brzy do vedení Schwarz, ale domácí po přestávce skóre otočili. Tři body trefil krásnou střelou Mařinec.

Góly: 48. Zenáhlík, 70. Mařinec - 10. Schwarz. Rozhodčí: Pech. ŽK: 0:3. Diváci: 30. Poločas: 0:1. Velká Chyška: Štamberk – Sojka, Ďásek, Lakomý (75. Rathouský), Drs, Mařinec, Kuzdas, Křížek, Zenáhlík, Hrubý. Senožaty: Čermák – Burda, Cibula, Maděra, K. Mareš, Zápotočný, J. Mareš (79. Jakub Vokřál), Večeřa (46. Jan Vokřál), Schwarz, Sýs.

KOŠETICE B – ŽELIV 1:3

Košetická rezerva neměla svůj den, o vítězství Želiva rozhodl hattrickem J. Humeš.

Góly: 11. Lhota – 3., 44. a 59. J. Humeš. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas: 1:2. Košetice B: Klapka – T. Bejček, Hrnčíř, Filípek, Kos (55. Most), Štyx (30. Vejsada), Pospíchal (82. Přibyl), Nevšímal, Sovka, Zajíček, Lhota. Želiv: Sedlák – Josl, Kraus, Cupl, Zour, Z. Humeš, Novák, L. Radil (19. Stibůrek), Kratochvíl, J. Radil, J. Humeš.