Ti v zápase s Žirovnicí B prohrávali v poločase už 1:4, přesto dokázali získat všechny body.

HOŘEPNÍK – H. VES 6:2

Domácí sice nepředvedli optimální výkon, ale i tak jasným způsobem zvítězili. V dresu Hořepníku se blýskl především Jelínek, který za sedmnáct minut vstřelil čistý hattrick.

Góly: 40., 50. a 57. Jelínek, 25. Moravec, 35. T. Dlouhý, 76. Filip – 65. David, 88. (PK) Prchal. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 0:3. Diváci: 40. Poločas: 3:0. Hořepník: Lapáček – Popelka (30. Kos), P. Dlouhý, Kalivoda, Petrák, Petrů, T. Dlouhý (75. Filip), Buchta, Jelínek, Moravec, P. Joneš. Horní Ves: Vácha – Fous, Glejtek, Belohlávek, Průcha, David, Rataj, Nováček, Kušta, Prchal, Srbek.

N. RYCHNOV – POČÁTKY 8:1

Domácí vstoupili do utkání ve velkém stylu a v 9. minutě vedli o dvě branky. První poločas pokračoval až do konce pod taktovkou Nového Rychnova a bylo z toho skóre 5:1. Po obrátce hosté odpadli a domácí tak v exhibičním tempu vstřelili další tři branky.

Góly: 9., 29. a 82. Hájek, 6. (PK) a 46. Zeman, 36. (PK) Nepraš, 38. M. Faltýnek, 90. Martínek - 42. Kopečný. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 5:1. N. Rychnov: T. Faltýnek – Parkan, Chalupa, Březina, Nepraš (60. Římal), Martínek, Koubek, M. Faltýnek, Hájek, Zeman, Komárek. Počátky: Novotný – Plíhal, M. Burza, Ištok, Tesař, Kopečný, Dedera, Petrů, Zadák, Smejkal, Šatara (75. Kozelek).

VYSKYTNÁ – ŽIROV 0:4

Vyskytná hrubě zaspala první poločas a po půlhodině hry prohrávala už 4:0. Po obrátce už Střepina ubrala plyn a síly na hřišti se vyrovnaly. Výborně zachytal gólman hostí Jaroslav Jonáš, který za svá záda míč ani jednou nepustil.

Góly: 4. Nebesař, 21. Bělík, 22. L. Jonáš, 31. Kratochvíl. Rozhodčí: Machač. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 4:0. Vyskytná: Drahný – Auředník, Fíla, Vondrák, Pahr (60. Kovář), Bezděkovský, Budík, Valenta, J. Hlobeň ml. (60. Kopecký), Souček (75. Roubíček), Norek. Žirov: J. Jonáš – Bělík, Novotný, Hotovec, Hamalčík, Samec, L. Jonáš, Kratochvíl, Morava, Kubát (75. Marek), Nebesař.

PLAČKOV – BOŽEJOV 4:3

Domácím vyšel lépe první poločas, kdy se ujali vedení a božejovský Vacek šel předčasně pod sprchy. Ve vyrovnaném utkání sahali hosté po bodu, ale vyrovnat už nestihli.

Góly: 11. a 37. Ehrlich, 64. vlastní, 70. Havel – 6. Svoboda, 54. Ramirez, 73. Kumžák. Rozhodčí: Gaupmann. ŽK: 5:2. ČK: 0:1 (44. Vacek). Diváci: 80. Poločas: 2:1. Plačkov: V. Němec – Mottl, Krejčí, M. Němec, Novák, Ehrlich, T. Vrána, Havel (78. M. Vrána), Kratochvíl (57. Klap), Guzik, Vaňous. Božejov: Mach – Pejcl (61. Doskočil), Buchal, Kněžínek, Pelíšek, Vacek st., Svoboda, Klumžák, Kopejtko (64. Smejkal), Ramirez, Havlík.

MARATON – KOŠETICE 2:2

Celé utkání se hrálo za mírné převahy hostů, Maraton vsadil na poctivou obranu, což se mu vyplatilo. Pro domácí zařídil jednobodový zisk Karel Musil, který se minutu před koncem opřel z první do centru z pravé strany a střelou po zemi nedal Čechovi šanci.

Góly: 39. Vaněk, 89. K. Musil – 24. Kubů, 81. Sovka. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 3:7. ČK: 0:1 (90. Suk). Diváci: 50. Poločas: 1:1. Maraton: Veselý – Podhrázský, Čech (65. J. Musil). Heřmánek, Vaněček, Čára, Krčil, Ježek, Bednařík (80. Sláma), Vaněk, K. Musil. Košetice: Čech – A. Vejsada, Kubů, T. Vejsada, Vodrážka (74. Nevšímal), Moravec, Bystričan, Suk, Sovka, Lhota, Kadlec (67. Příhonský).

OBRATAŇ – Č. ŘEČICE 2:1

Úrovní nadprůměrné utkání nabídlo v prvním poločase mírnou nadvládu domácích, ti se ale branky v první půli nedočkali. Po změně stran se Obrataň ujala vedení sraženou střelou Šimka, stejný hráč přidal o pět minut později druhý gól pěkným přímým kopem. Červená Řečice snížila v 72. minutě Nohejlem, ale vyrovnání se už nedočkala.

Góly: 52. a 57. Šimek – 72. Nohejl. Rozhodčí: Ságl. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 0:0. Obrataň: Kučera – Menšík, Melichar, Krejčí (55. Pešek), Petr Čekal st., Šimek (83. Lhotský), Petr Čekal ml., Puchner, Kalina, Vilímek (60. Kudrnáč), Vlach. Č. Řečice: Jaroš – Popovič, Daňhel, Plášil, Chodúr, Dýnek, Chalupský, Chvalkovský, Juhaňák, Obranec, Nohejl.

JIŘICE – ŽIROVNICE B 6:4

Utkání dvou diametrálně odlišných poločasů bylo k vidění v Jiřicích. Hostující Žirovnice se v prvním poločase ujala vedení už 1:4, ale ani to jí nestačilo na bodový zisk. Po změně stran hosté fyzicky odpadli a Jiřice otočily výsledek utkání na hokejových 6:4.

Góly: 40. a 77. Vincenc, 58. a 65. Tůma, 72. Hložek, 90. Petr Příhoda – 18. a 40. Časta, 15. Janů, 21. Semotán. Rozhodčí: Nádvorník. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (80. O. Doležal). Diváci: 80. Poločas: 1:4. Jiřice: Zabloudil – Maděra, Pavel Příhoda, Jiřík, Vincenc, Nesporý, Hložek, Jůzl, Tůma (72. Jirků), Petr Příhoda, Hájek. Žirovnice B: Plíhal – Kešner, Makovička, Dýnek, Janů (70. O. Doležal ml.), Veith (80. Mach), Časta, Semotán, O. Doležal st., J. Doležal, Poustecký.