LÍŠEŇ - PELHŘIMOV 1:0

Starší dorostenci se střetli se zatím nejsilnějším soupeřem, prohráli nejtěsnějším rozdílem a opustili špičku tabulky. Líšeň vložila do úvodu rychlost a důraz. Za pět minut měli domácí tři šance, Wallova ve třetí minutě byla tutovka a jen nepřesná muška oddálila vedení.

To přišlo v 11. minutě, Walla převzal za půlkou vysoký prodloužený nákop a utekl obraně, šel od poloviny hřiště sám na Zabloudila a střelou po zemi zajistil Líšni vedení. Šanci na vyrovnání měl Nebeský, ale mířil mimo. Domácí z nenápadné akce zakončovali obloučkem těsně vedle pravé Zabloudilovy tyče. V závěru poločasu domácí zvolnili hru, po rohu mířil Marek Machač ze skrumáže mimo a Váchovu střelu vypíchl Machka na roh.

Přestávku využila Líšeň ke konsolidaci, přes volnější tempo držela střed a obrana i gólman hostů byli několikrát na poslední chvíli u míče dřív než Čoupek, ten byl svou rychlostí velkou hrozbou.

Na druhé straně kombinaci Hložka a Nebeského pokryla obrana, potom mířil Hložek mimo a na centr Bartoně Pelhřimov nedosáhl. Po Novotného dělovce mimo se doslova zadunělo hrazení. Hostům nevyšel pokus o signál z trestného kopu, Duchan vytěžil střelou z dálky roh, Marek Machač mířil mimo a poslední úspěšný zásah měl již v prodloužení Zabloudil.

Pelhřimovští hráči dali do hry vše, někdy pod tlakem chybovali, ale bohužel na korekci výsledku neměli.

Gól: 11. Walla. Poločas: 1:0. Pelhřimov: M. Zabloudil – Vácha, Melzoch, Duchan, L. Machač – M. Machač, Homolka, J. Kubík, M. Kubík (63. Bartoň) - J. Hložek, Nebeský (80. Kropáček).

LÍŠEŇ - PELHŘIMOV 1:1

Pelhřimovští začali v rychlém tempu, nezalekli se silného soupeře a patřila jim úvodní čtvrthodina. Bradu zastavil ofsajd, střelu Václava Háka nestihl dorazit Šafařík a Ryšavého centr poslal Hák mimo. Oplácel Binek hlavičkou mimo pravou tyč a stejným směrem mimo mířil v další tutovce Formánek.

Vysoký míč stáhl Švec a Horkého sólo zakončil hráč mírně zvednutou střelou do padajícího Gotwalda. Druhou největší šanci Pelhřimova zakončil již úspěšně po Horkého přihrávce v souboji s gólmanem Šafařík tři minuty před koncem poločasu.

Po přestávce Líšeň rychle vyrovnala. Stačila jediná chyba, střídající Vejmělek převzal špatnou malou domů a skóroval. Smutně úsměvné bylo, že body domácím získal nejmladší a nejmenší hráč domácích. Stále rychlou hru provázely pohledné akce oběma směry, ale stav se neměnil. V závěru zabránil Švec s obranou takřka jistému gólu po trestném kopu domácích.

Góly: 43. Vejmělek - 37. Šafařík. Poločas: 0:1. Pelhřimov: Švec – Šustr, Červenka, A. Hák, Skořepa – Brada, Ryšavý, Šafařík, Mádl – Horký, V. Hák.