Kameničtí se tak drželi ve vyšších patrech tabulky, domácí utkání proti Lukám však fatálně nevyšlo. Po prvním poločase nebylo v podstatě co řešit. S domácí obranou si třikrát pohrál útočník Toman a minutu před koncem poločasu zkázu dokonal tvrdou střelou k tyči Hrdlička.

Tříbrankový Toman byl k nezastavení

„Bohužel musím říct, že nás porazil jediný hráč Toman. Hrál opravdu výborně a naše defenziva si s ním nevěděla rady. Tři góly vstřelil sám a čtvrtý vypracoval pro Hrdličku,“ vychvaluje střelce hostí asistent trenéra Kamenice Michal Chvála.

V dresu Kamenice k utkání nenastoupil pouze Kušta, je tedy záhadou, proč tým po předchozích výkonech tak snadno prohrál. „Hráli jsme opravdu špatně. Hráči nedokázali předvést ve hře dopředu nic a soupeř nás doslova smetl v průběhu prvního poločasu. Vyrobili jsme mnoho zbytečných defenzivních chyb, není přece možné, aby Toman prošel čtyři hráče a pohodlně skóroval. S předvedenou bojovností nemohu být spokojený, hráči jakoby mysleli, že se všechno udělá samo,“ pokračoval v kritice nespokojený asistent Chvála.

Po fiasku na domácím hřišti budou Kameničtí pokračovat na hřišti Chotěboře. Chotěbořští po špatném začátku nabírají na obrátkách, ve Ždírci získali bod a z Tisu si přivezli plný bodový zisk. I přesto se krčí až na posledním místě tabulky. „V Chotěboři si musíme napravit reputaci, nic jiného nám nezbývá. Pro mě budou úspěch pouze tři body, jinak to nevidím,“ ukončil hodnocení nevydařeného utkání Chvála.