H. CEREKEV B – PETROVICE 0:4

Dvacet minut to byl nemastný neslaný fotbal, poté prošel středem hřiště Kostka a dal vedoucí branku Petrovic. Následně se prosadil čistým hattrickem Kloc a rozhodl o plném bodovém zisku hostů.

Góly: 26., 58. a 65. Kloc, 20. Kostka. Rozhodčí: Holub. Diváci: 40. Poločas: 0:2. Horní Cerekev B: Zadák – Loukota, Bock, Podařil, Cimler, Chadim (58. Salava), L. Musil, Koten, Petrák, O. Musil, Ošanec (46. Faltýnek). Petrovice: Vacata – Kolář, Kloc (77. Krejčí), Pfau, Zach, Kameš, Kostka, Prokop, Čekan, Folejtar (87. Marek), Kočička.

ČERNOVICE B – ÚSTRAŠÍN 2:0

V utkání měli zprvu domácí několik gólových příležitostí. Skóre otevřel Hůlka, poté se hra vyrovnala. V 70. minutě šel předčasně pod sprchy Smrčina, což využil Jiří Míka ke vstřelení pojišťovací branky.

Góly: 35. Hůlka, 70. J. Míka. Rozhodčí: Klubal. ŽK: 1:0. ČK: 0:1 (70. Smrčina). Diváci: 80. Poločas: 1:0. Černovice B: Pekař – Bíro, Mach, J. Míka, Jiří Bohuslavický, Hůlka, Hlásek, Novák, Jonák, Jan Bohuslavický, Babčický. Ústrašín: Prokýšek – P. Novák, Smrčina, Mazanec, Kubiska, Staněk, Vrátný, T. Novák, Příhoda, Pech, Reinhart.

ŽELIV – POČÁTKY B 2:1

Počátecká rezerva vletěla do utkání, jak se patří a už v 5. minutě vedla zásluhou Brýny. Želivští však nesložili zbraně, v 9. minutě vyrovnal Lukáš Radil a tentýž hráč o dvacet minut později dokonal obrat. I přes šance na obou stranách tento stav vydržel až do konce utkání.

Góly: 9. a 29. L. Radil – 5. Brýna. Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 3:5. Diváci: 20. Poločas: 2:1. Želiv: Sedlák – Josl, Novák, Kratochvíl, Dolejš (46. Cupl), Zour (81. Stibůrek), Z. Humeš, Krpálek, J. Radil, L. Radil, J. Humeš (70. Kraus). Počátky B: J. Lehejček – Plášil, J. Lehejček, Bašta, Jelínek, Šindelář, Chmel, Doskočil, Vichr, Zadák, Brýna.

V. CHYŠKA – KOŠETICE B 6:0

Velká Chyška podala výborný výkon a už do poločasu si vytvořila tříbrankové vedení. Po obrátce přidali domácí ještě tři zásahy a nadělili tak rezervě Košetic, která se pohybuje v horních patrech tabulky, potupnou porážku.

Góly: 27., 44. a 85. Sojka, 4. Holejšovský, 65. Hrubý, 70. Kuzdas. Rozhodčí: Šefčík. Diváci: 50. Poločas: 3:0. Velká Chyška: Štamberk – Sojka, P. Křížek, M. Křížek, Morava (65. Střádal), Mařinec, Kuzdas, Krajíc, Zenáhlík (75. Drs), Hrubý, Holejšovský. Košetice B: Kos – J. Bejček, Strakay, Hrnčíř, Žáček, Štyx, Nevšímal, Příhonský, Pospíchal, Bureš (20. Kos), Most (70. Přibyl).

ČEJOV – LUKAVEC B 2:1

Čejovští začali útočným fotbalem, z něhož vyplynuly i branky. Jako první se ujala střela z přímého kopu Svobody, o čtyři minuty později zvýšil na rozdíl dvou branek Čeleda. Po změně stran hosté korigovali zásluhou Šimka, zápas zdramatizovali, ale na bodový zisk nedosáhli. Čejov však zůstává v tabulce poslední.

Góly: 17. J. Svoboda, 21. Čeleda – 55. Šimek. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (34. Slabý). Diváci: 60. Poločas: 2:0. Čejov: Novák – Šafus, Čeleda, Rohovec, Kratochvíl (85. B. Svoboda), Maška, Dvořák, Borovička, J. Svoboda, Mariniak, Cvrček. Lukavec B: Dýnek – Malina, Slabý, J. Vokoun, Kalina, Kotík, Štarman (80. Pešek), Prokop, Nekovář, Šedivý (55. Vesecký), Šimek.

N. CEREKEV – MNICH 1:1

Vyrovnaný duel skončil zaslouženou remízou. Domácí byli v první půli blíže vedení, když nastřelili břevno. Po změně stran se dlouho nic nedělo, až v samém závěru každý z týmů proměnil jeden pokutový kop, což znamenalo jeden bod pro oba.

Góly: 82. (PK) Pavlík – 77. (PK) Dufek. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 0:0. Nová Cerekev: Amcha – Šípek, Pavlík, D. Zíka, Pamětický (66. J. Sůva), Dvořák, K. Zíka, T. Rajčan, Růžička, Seman, A. Rajčan (82. Spěváček). Mnich: Koktavý – Talich, Procházka, Mikš, Bubník, Vaněk, Dufek, Kurz (79. Hron), Morávek, Najfus, Voda.

ŽIROV B – SENOŽATY 1:2

Po bezbrankovém poločase začaly po změně stran padat branky do obou sítí. Hosté se ujali vedení v 64. minutě, na což odpověděl střídající Novotný. Tři minuty před koncem rozhodl hostující Schwarz, domácí mohli v poslední minutě zápas zremizovat, ale veterán Horký zahodil pokutový kop.

Góly: 68. Novotný – 64. Svoboda, 87. Schwarz. Rozhodčí: Ságl. ŽK: 2:0. Diváci: 30. Poločas: 0:0. Žirov B: Zrutský – Kudrna, Gebarovský (80. Novotný), P. Jonáš, Horký, Cvrček, Haruda, Hána, Nacházel, Bratrů (64. J. Jonáš), Šanda. Senožaty: Čermák – Burda, Cibula, Maděra, M. Svoboda, Zápotočný, K. Mareš, Strnad, Večeřa, Schwarz, Sýs.

_

Příští kolo: Košetice B – Čejov, Želiv – Velká Chyška, Senožaty – Počátky B, Ústrašín – Žirov B, Mnich – Černovice B, Petrovice – Nová Cerekev, Lukavec B – Horní Cerekev B.