MARATON – H. VES 6:0

Oba týmy vsadily na otevřenou hru, tento krok nevyšel především hostující straně. Horní Ves si sice vytvořila několik šancí, ale výborně chytající Veselý za svá záda míč nepustil.

Góly: 6. a 33. Bednařík, 30. a 64. Švec, 67. K. Musil, 79. Krčil. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas: 3:0. Maraton Pelhřimov: Veselý – Podhrázský, Hunal (46. Vaněček), Heřmánek (46. Mimra), Čech, K. Musil, Krčil, Ježek, Bednařík (46. J. Musil), Leligdon, Švec. Horní Ves: Vácha – Fous, Glejtek, Kušta, Průcha, Kantor (55. Farka), Rataj, Nováček, Rada, Prchal, Vratišovský.

KOŠETICE – POČÁTKY 5:3

V Košeticích se hrálo utkání dvou rozdílných poločasů. V první půli domácí na hřišti doslova kralovali a kromě čtyř gólů nastřelili ještě třikrát tyč. Po změně stran upadla hra do průměru a za zmínku stojí pouze gól hostujícího Smejkala, který překvapil domácícho gólmana střelou prakticky od půlící čáry.

Góly: 11. a 20. Vlk, 38. A. Vejsada, 45. Lhota, 61. Kubů – 44. D. Dedera, 52. Kopečný, 73. J. Smejkal. Rozhodčí: Pech. ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (17. Fujerik). Diváci: 60. Poločas: 4:1. Košetice: Čech – Mazanec, Suk, Bystričan (61. Vodrážka), Kadlec, T. Vejsada, A. Vejsada (66. Zajíček), Kubů, Vlk (51. Šoula), Lhota. Počátky: Novotný – Pán, M. Burza ml., Ištok, Fujerik, Kopečný, D. Dedera, Kozelek (77. Burza st.), Šatara, Smejkal, Tesař.

HOŘEPNÍK – ŽIROV 3:1

Bez čtyř hráčů základní sestavy podali domácí dosud nejslabší výkon sezony, ale na porážku mdle hrajícího Žirova to stačilo. Nejpohlednější akcí zápasu byl gól ze 24. minuty, kdy perfektní akci Jelínka zakončil nechytatelnou pumelicí kanonýr Tomáš Dlouhý.

Góly: 24. a 65. T. Dlouhý, 85. P. Dlouhý – 31. Vacek. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Hořepník: Lapáček – Popelka, P. Dlouhý, Kalivoda, Buchta, Petrů, T. Dlouhý, P. Joneš, Jelínek, Filip, Kos. Žirov: J. Jonáš – Bělík, Marek (84. Kudrna), Hotovec, Samec (60. Nacházel), Vacek, L. Jonáš, Kratochvíl, Morava, Kubát, Hamalčík.

VYSKYTNÁ – Č. ŘEČICE 0:3

V prvním poločase byla k vidění vyrovnaná hra s minimem šancí na obou stranách. Domácí svatyni ohrozil pouze hlavou Pavelka, hostující z přímého kopu Valenta. Po obrátce už lepší Červená Řečice chyby domácí obrany trestala, když se dvakrát individuálně prosadil Nohejl a v 83. minutě dorazil střelu Juhaňák.

Góly: 49. a 72. Nohejl, 83. Juhaňák. Rozhodčí: Holub. ŽK: 0:3. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Vyskytná: Drahný – Auředník, Fíla, Vondrák, Pahr (82. Kovář), Bezděkovský, Valenta (73. Kucián), Budík, Slavík, Norek, Souček (64. Roubíček). Červená Řečice: Jaroš – Rychecký (55. Daňhel), Bečka, Plášil, Juhaňák, Dýnek, Košťál, Chvalkovský, Pavelka, Obranec (60. Sibal, 90. Vávra), Nohejl.

PLAČKOV – ŽIROVNICE B 0:3

Domácím se utkání nepodařilo, vázla především kombinace a o kvalitní koncovce se ani nedá mluvit. Žirovničtí se ujali vedení hned ve 2. minutě utkání, dobrý výkon potvrdili ještě dvěma trefami po změně stran.

Góly: 2. a 70. O. Doležal ml., 57. O. Doležal st. Rozhodčí: Nádvorník. ŽK: 6:5. ČK: 0:1 (65. M. Plíhal). Diváci: 80. Poločas: 0:1. Plačkov: Havel – Mottl, Krejčí, Tománek, Němec, M. Vrána (72. Kotlík), T. Vrána, Novák, Kratochvíl, Kašpar (38. Slavík), Vaňous. Žirovnice B: Sosnovec – Kešner, P. Doležal, Dýnek, Makovička, Mach (38. Janů), Vodáček, Semotán, O. Doležal st. (72. J. Doležal), Plíhal, O. Doležal ml.

N. RYCHNOV – BOŽEJOV 3:1

Domácí šli brzy do vedení, které později zvýšili Hájek a Mugrauer. Hosté před přestávkou snížili a ve druhém poločase tlačili, ale manko už smazat nedokázali.

Góly: 8. Březina, 32. Hájek, 36. Mugrauer – 40. Kopejtko. Rozhodčí: Řezníček. ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 3:1. Nový Rychnov: Holan (46. Císař) – Parkan, Chalupa (46. Loskot), Březina, Švec, Martínek, Koubek, Nepraš (70. Římal), Hájek, Zeman, Mugrauer. Božejov: Mach – Buchal (30. Pejcl), Goldmann, Kněžínek, Pelíšek, Ramirez, Svoboda, Kumžák, Kopejtko, Smejkal (58. Vacek), Havlík.

OBRATAŇ – JIŘICE 2:4

Obrataň potvrdila klesající tendenci úrovně své hry a nepodařilo se jí získat body ani v utkání proti Jiřícím. Hosté hrozili především z rychlých protiútoků, ze kterých také stříleli branky.

Góly: 38. Kudrnáč, 84. Vlach – 12. a 25. Hložek, 36. Petr Příhoda, 55. Čermák. Rozhodčí: Gaupmann. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 1:2. Obrataň: Kučera – Pavel Čekal, Melichar, Krejčí (64. Petr Čekal), Vilímek, Puchner, Pešek, Lhotský, Kalina, Kudrnáč (72. Menšík), Vlach. Jiřice: Zabloudil – Šulc, Pavel Příhoda, Jiřík, Vincenc, Tůma (70. Nesporý), Hložek, Jůzl, Hájek, Petr Příhoda (88. Horký), Čermák (58. Jirků).

_
_

6. kolo: Čejov - Lukavec B 2:1, Žirov B - Senožaty 1:2, Želiv - Počátky B 2:1, V. Chyška - Košetice B 6:0, Černovice B - Ústrašín B 2:0, N. Cerekev - Mnich 1:1, H. Cerekev B - Petrovice 0:4.

_

4. kolo: Vyskytná B - Obrataň B 5:1, Komorovice - Třešť C 5:5, Kámen - Častrov 1:0, Č. Řečice B - Kamenice B 2:2, Hněvkovice - Plačkov B 3:1.