IV. třída

ČASTROV – KOMOROVICE 4:1

Domácí hráči měli celých devadesát minut zápas zcela pod kontrolou a hráli s velkou převahou. Na závěr Častrov lehce polevil. Toho využili hosté a snížili na rozdíl třech branek.

TŘEŠŤ C – Č. ŘEČICE B 3:4

Hosté měli velmi dobrý vstup do zápasu. Především rychlostí převyšovali soupeře a brzy vsítili tři branky. Domácí v poločase vystřídali a začali hrát aktivnější fotbal. Náskok Tatranu postupně snižovali, ale nakonec se museli smířit s porážkou.

Góly: 71. a 72. Vašek, 85. Bartůšek – 18. a 57. Popovič, 25. Bouz, 31.(PK) Krátký. Rozhodčí: Machač. ŽK: 2:2. Diváci: 40. Poločas: 0:3.

KAMENICE B – HNĚVKOVICE 9:0

Bližší nehlášeno.

PLAČKOV B – OBRATAŇ B 0:2

Plačkovská rezerva se na domácím hřišti nepředstavila v nejlepším světle. Obrataňští se ujali vedení ve 22. minutě, kdy byl na konci akce Kudrnáč. Po změně stran se domácí snažili o vyrovnání, jejich šance na lepší výsledek však zhatil v poli hrající gólman prvního týmu Kučera.

Góly: 22. Kudrnáč, 75. Kučera. Rozhodčí: Ságl. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

KÁMEN – VYSKYTNÁ B 3:1

První poločas nabídl lepší fotbal než ten druhý. Hrálo se prakticky bez přerušení, šance měly obě strany. Prosadit se však dokázali jen domácí, kteří se dvěma góly v rozmezí čtyř minut dostali do nadějného vedení. Po přestávce hostující Kletečka vstřelil kontaktní branku, jenže pak fotbal upadl do podprůměru. Rozkouskovaná hra plná nepřesností a faulů už mnoho fotbalového nenabídla, Kámen pečetil vítězství v poslední minutě z pokutového kopu.

Góly: 21. Samec, 25. Čára, 90. (PK) Dvořák – 52. Kletečka. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 0:1. Diváci: 35. Poločas: 2:0.⋌ (sam)

_

Příští kolo: Vyskytná B – Obrataň B, Hněvkovice – Plačkov B, Červená Řečice B – Kamenice nad Lipou B, Komorovice – Třešť C, Kámen – Častrov.