VYSKYTNÁ B – PLAČKOV B 4:2

V duelu rezervních týmů Poutník ligy bylo k vidění hned šest branek. O poločasovém vedení Vyskytné rozhodl proměněnou penaltou Kletečka v poslední minutě první půle. Předtím byla každá strana úspěšná dvakrát. Devět minut po změně stran zařídil konečnou podobu výsledku domácí Vašek.

Góly: 8. Mejstřík, 29. Krejčí, 45. (PK) Kletečka, 54. Vašek – 6. T. Prokop, 20. Jaroš. Rozhodčí: Šatara. Diváci: 40. Poločas: 3:2.

OBRATAŇ B – KAMENICE B 1:1

Ve vyrovnaném utkání dobré úrovně obě strany vsadily spíše na útočný fotbal. Na výsledku se to neprojevilo z prostého důvodu, střelecká potence útočníků byla doslova tristní. Za hosty se prosadil jen Vávra z penalty, remízu zařídil po přestávce Fical.

Góly: 65. Fical – 22. (PK) Vávra. Rozhodčí: Šefčík. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

HNĚVKOVICE – TŘEŠŤ C 5:2

Do poločasu díky kombinační hře ovládli hosté střed hřiště a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Po obrátce domácí přidali, začali soupeře přehrávat a dočkali se i zaslouženého vítězství.

Góly: 52., 62. a 72. Švec, 9. Dzhamuraf, 49. Zadek – 28. Matějka, 67. Janák. Rozhodčí: Kopecký. Diváci: 20. Poločas: 1:1.

Č. ŘEČICE B – ČASTROV 5:2

Rezervní tým Červené Řečice byl od prvních minut lepší v práci s míčem a nebyl na štíru ani s koncovkou. Po změně stran se sice dvakrát prosadili i hosté, ale domácí si vedení pohlídali.

Góly: 59. a 86. Plášil, 24. Juhaňák, 34. Bouz, 56. Nohejl – 57. Lapka, 66. Drbal. Rozhodčí: Klein. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 2:0.

KOMOROVICE – KÁMEN 2:4

Komorovicím se v úvodu sezony nedaří střelecky. Na domácím hřišti vstřelily Kámenu jen dvě branky, ale jelikož čtyři obdržely, zůstaly bez bodu.

Góly: 11. Černý, 18. Bucek – 12. Samec, 28. Podsklan, 58. Dvořák, 83. Nemrava. Rozhodčí: Klubal. Diváci: 30. Poločas: 2:2.