HORNÍ VES – ŽIROV 2:4

Třicet minut se hrála vyrovnaná partie, pak hosté ze dvou trestných kopů Vacka získali dvoubrankové vedení. To po přestávce dokázali zdvojnásobit. Teprve potom se dostala ke slovu Horní Ves, zásluhou D. Brady snížila na 2:4 a i přes velký tlak v závěru Střepině nesebrala ani bod.

Góly: 70. a 74. (první PK) D. Brada – 40., 44. a 50. Vacek, 65. Hamalčík. Rozhodčí: Gaupmann. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (87. David). Diváci: 50. Poločas: 0:2. Horní Ves: Vácha – Farka (65. Srbek), David, Glejtek (46. Nováček), Průcha, Kantor, Rataj, D. Brada, Vratišovský, Prchal, Kušta (46. Fous). Žirov: J. Jonáš – Bělík, Marek, Hotovec, Horký (46. Kudrna), Vacek (80. Cvrček), L. Jonáš, Kratochvíl, Morava, Kubát, Hamalčík.

KOŠETICE – BOŽEJOV 5:0

Košetice rozhodly zápas v prvním poločase. Přes skóre 4:0 byla hra vcelku vyrovnaná, domácí podržel při dvou vyložených šancích soupeře brankář Čech. Po přestávce hosté fyzicky odpadli, domácí tak neměli s uhájením bodů nejmenší potíže.

Góly: 14., 29. a 77. Sovka, 28. A. Vejsada, 36. (PK) Šoula. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 5:2. Diváci: 60. Poločas: 4:0. Košetice: Čech – Mazanec, Zajíček, Vodrážka, Kadlec (77. Filípek), Šoula, A. Vejsada, Kubů, Vlk (70. Štyx), Sovka, Lhota (77. Žáček). Božejov: Hák – Buchal, Goldman, Ramirez, Pelíšek, Jan Vacek st. (66. Doskočil), Svoboda, Kumžák, Kopejtko (70. Jan Vacek ml.), Fučík, Havlík.

HOŘEPNÍK – Č. ŘEČICE 5:1

Domácí nastoupili bez čtyř hráčů základní sestavy a vadilo jim to jen poločas. Po přestávce už byli pány na hřišti a prodloužili svou sérii neporazitelnosti v mistrovských utkání na sedmnáct zápasů. Tato šňůra se datuje od 31. října loňského roku.

Góly: 40. T. Dlouhý, 50. Filip, 63. Moravec, 65. Kos, 70. J. Jelínek – 35. Chodúr. Rozhodčí: Kubík. ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (65. Pavelka). Diváci: 50. Poločas: 1:1. Hořepník: Lapáček – Popelka, P. Dlouhý, Kalivoda (60. Beránek), Buchta, Petrů, T. Dlouhý, Kos (70. T. Jelínek), J. Jelínek, Moravec, Filip. Č. Řečice: Jaroš - Rychecký, Chodúr (47. Ježek), Plášil, Vacek, Dýnek, Gaupmann (37. R. Smrčka), Chvalkovský (65. M. Smrčka), Pavelka, Obranec, Nohejl.

VYSKYTNÁ – JIŘICE 2:3

Souboj loňského a letošního nováčka soutěže nabídl vyrovnaný fotbal, více štěstí měli hosté. Těm k bodům pomohly dva góly v rozpětí šesti minut ve druhém poločase. Deset minut před koncem sice Vyskytenský Souček snížil, ale domácí už se vyrovnání nedočkali.

Góly: 40. Slavík, 80. Souček – 17. Čepl, 62. Hájek, 68. Petr Příhoda. Rozhodčí: Podoba. Bez karet. Diváci: 30. Poločas: 1:1. Vyskytná: Drahný – Vondrák, Roubíček, Kucián, Pahr, Bezděkovský, Slavík, Valenta (70. Kopecký), Hlobeň, Souček, Norek. Jiřice: Zabloudil – Maděra, Pavel Příhoda, Jiřík, Vincenc, Tůma, Jirků, Hložek, Hájek, Petr Příhoda, Čepl (46. Jůzl).

PLAČKOV – OBRATAŇ 3:2

Plačkov měl prakticky celé utkání převahu, vypracoval si až tříbrankový náskok. Hosté se probrali v závěru, ale na vyrovnání jim zbylo málo času.

Góly: 29. Ehrlich, 45. Guzik, 63. Kratochvíl – 68. Šimek, 86. (PK) Vlach. Rozhodčí: Machač. ŽK: 1:3. Diváci: 60. Poločas: 2:0. Plačkov: Havel – Mottl, Krejčí, Němec, Novák, Klap (80. Tománek), T. Vrána, Ehrlich, Kratochvíl, Guzik (46. M. Vrána), Vaňous. Obrataň: Kučera – Vilímek, Melichar, Čekal, Pařil, Šimek, Pešek, Polanecký, Kalina (54. Menšík), Lhotský, Vlach.

MARATON – POČÁTKY 4:1

Pelhřimovští konečně prolomili střeleckou smůlu větším počtem branek. Do poločasu si Maraton vytvořil dvougólové vedení po pokutovém kopu Švece a čtyři minuty před přestávkou se prosadil Šmíd. Po změně stran byli i nadále lepší domácí, Počátky se dočkaly pouze korekce výsledku z kopačky Smejkala.

Góly: 41. a 56. Šmíd, 20. (PK) Švec, 86. Jiří Musil – 85. Smejkal. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 0:3. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Maraton: Veselý – Podhradský, Čech (60. Mimra), M. Heřmánek, Vaněček, Čára, Krčil, Šmíd (70. Jan Ježek), Bednařík (46. Jiří Musil), K. Musil, Švec. Počátky: Novotný – Šatara (77. Zadák), Burza (66. Petrů), Ištok (57. Tesař), Fujerik, Kopečný, D. Dedera, Kozelek, T. Dedera, Smejkal, Vališ.

N. RYCHNOV – ŽIROVNICE B 1:0

Domácí byli v prvním poločase lepší a ujali se zaslouženého vedení. V 10. minutě byl na správném místě ve správný čas Hájek a dorazil míč bez problémů do prázdné branky. Po změně stran Žirovničtí bojovali, ale Rychnov si body pohlídal.

Gól: 10. Hájek. Rozhodčí: Machač. ŽK: 3:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. N. Rychnov: Holan – Parkan, Chalupa (60. T. Loskot), Březina, Švec, Martínek, Koubek, O. Loskot, Hájek, Zeman, Mugrauer. Žirovnice B: M. Poustecký – Kešner (80. Rathovzský), P. Doležal, Dýnek (75. Mach), Makovička, Vodáček, Veith, Plíhal (60. Semotán), Secký, O. Doležal ml., O. Doležal st.

_
_

4. kolo: Čejov - Petrovice 2:4, Žirov B - Košetice B 2:1, Počátky B - Velká Chyška 4:1, Černovice B - Želiv 2:0, Nová Cerekev - Senožaty 0:3, Horní Cerekev B - Ústrašín B 6:1, Lukavec B - Mnich 1:1.

_

2. kolo: Vyskytná B - Plačkov B 4:2, Komorovice - Kámen 2:4, Červená Řečice B - Častrov 5:2, Hněvkovice - Třešť C 5:2, Obrataň B - Kamenice nad Lipou B 1:1.