KAMENICE – ČERNOVICE 2:1

Derby přineslo body domácím. První poločas nabídl šance na obou stranách, skóre se však měnilo jen jednou. Krátce před přestávkou se o to postral parádní trefou domácí M. Strašík. Hosté po obrátce přidali. V 55. minutě Š. Paclík vyrovnal a 68. minutě mohlo být z pohledu Slovanu ještě hůře.

Nadějný útok Černovic však ztroskotal na přemíře přihrávek v šestnáctce. Zbytek zápasu se ale hrál v režii domácích. Ti v 80. minutě nastřelili tyč a odražený míč vrátil do sítě R. Pelc. V 86. minutě vybojoval míč Hadač a střídající Kotek trefil jen tyč.

Góly: 41. M. Strašík, 80. R. Pelc – 55. Š. Paclík. ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Kamenice: Votápek – Novák, R. Pelc, D. Pelc, J. Strašík, T. Zahradník, P. Zahradník, Šuranský, Tuček (46. Kašparec), Tesař (74. Hadač), M. Strašík (62. Kotek). Černovice: Vošahlík – Bíro, Míka, Pěnka, Růžek, Maštalíř (83. Kohout), T. Paclík, Š. Paclík, Hadrava, Šefčík, Scheufler (65. Kubů).

PACOV B – BUDÍKOV 1:1

K vidění byl pohledný fotbal, domácí juniorka měla prakticky celé utkání převahu. Přesto mohla už v 5. minutě prohrávat, jenže hosté neproměnili penaltu. To Pacovští byli při této standardní situaci úspěšnější, ve 34. minutě potrestal Vlk faul na pronikajícího Bártů.

Budíkov však našel odpověď. Pomohla mu chyba Vlka, po níž Staněk obstřelil brankáře Hartla. Po přestávce se hrálo prakticky na jednu branku, ale domácí vítězství na svou stranu strhnout nedokázali.

Góly: 34. (PK) Vlk – 42. Staněk. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Pacov B: Hartl – Miskai (84. Svoboda), Přibyl, Jiřík, Pavelec, Bártů (73. Kokeš), Hrobský, Vlk, Čech, Grombíř, Šlechta. Budíkov: M. Bláha – Vostřejž (67. Novák), Bleha, Zet, Šedivý, Zour, Langr, Zástěra, Smereka, Žáček (81. Vodrážka), Staněk.

H. BROD B – LUKAVEC 1:1

Ve 13. minutě sice domácí Nechvátal dopravil míč do sítě hostí, branka však pro ofsajd nebyla uznána. Potom přišly zmařené šance Zemana a Zimpricha, což hosté po půlhodině potrestali vedoucím gólem Sezemského a hra se vyrovnala. Po pauze byli domácí aktivnější a zatlačili soupeře do defenzivy, v 67. minutě byl faulován Zeman a nařízenou penaltu proměnil na 1:1.

Góly: 67. (PK) Zeman (PK) – 32. Sezemský. Rozhodčí: Krymová. ŽK: 3:5. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Lukavec: Vykydal – Faitl (46. Koutský), Čáp, Dražďák, Kubíček, Sezemský, Urban, Voženílek, Picek, Hanzlík, D. Čáp.

LÍPA – H. CEREKEV 0:1

Po neuznaném gólu z ofsajdu domácí zatlačili soupeře na jeho polovinu, vytvořili si několik slibných příležitostí, nejblíže gólu byli Miklis a J. Prokš. Hosté po půlhodině hry pořádně protáhli domácího gólmana Exnera ostrou střelou z trestného kopu.

Po změně stran se hra do kopce Lípě nedařila a hosté měli mírnou převahu. V 65. minutě zahrál M. Prokš rukou ve vápně a hostující Havel se při penaltě nemýlil. Snaha lipských fotbalistů již vyzněla naplano, i když gólové příležitosti byly.

Góly: 65. Havel. Rozhodčí: Bělovský. ŽK: 1:6. Poločas: 0:0. Diváci: 150. Horní Cerekev: Soukup – Staněk, Plachý, Rysl (85. Cimler), Vondráček, Zelenka, Kůta, Havel, Martínek, Mezera, Serbus (70. Loukota).