HUMPOLEC B – POHLED 1:1

Domácí konečně zabodovali, když se spolu se soupeřem přičinili o nadprůměrné utkání. První poločas přinesl šance na obou stranách, nejblíže ke skórování byl humpolecký Pícha, ale jeho střelu z pěti metrů dokázal zastavit v cestě do sítě obránce.

Po přestávce pohledný fotbal pokračoval, více šancí měli domácí. V koncovce se jim ale nedařilo, takže první slavili hosté. Po centru z trestného kopu dostal Pohled do vedení hlavičkou Říha. Vzápětí ale Chlád zaslouženě vyrovnal a jelikož jeho spoluhráči Štecher a Pícha své šance neproměnili, skončilo utkání remízou.

Góly: 72. Chlád - 69. Říha. Rozhodčí: Kuchyňa. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (87. Pospíchal). Diváci: 100. Poločas: 0:0. Humpolec B: Páša – Krejčí, Metál, Svoboda, Pícha, Honzárek, Bláha, Kameš, Holoubek, Beránek (57. Štecher), Zbyněk Štěpán (46. Chlád).

SPEŘICE – VĚŽNICE 4:0

Utkání začalo zostra a během čtvrthodiny byly k vidění čtyři gólové šance. Nejprve střílel věžnický Šejstal, pak mohl dát gól domácí Nenadál. Následně hostující gólman chytil Němcovi pokutový kop za sražení Štepána a skórovat mohl i Pohan.

Vyrovnaný boj pokračoval dál a Speřice se dočkaly po rohu Čermáka, když se z voleje trefil Holenda. Hosté mohli srovnat ve 32. minutě, ale Brzoň Šejstala vychytal. Proto slavili opět domácí, autorem gólu byl Pohan. Po přestávce Slavík velice brzy přidal třetí gól, když ho ideálně vysunul Pohan. O chvíli později už to bylo 4:0. To bomba Nenadála skončila na tyči a míč do sítě vrátil opět Slavík. Závěr ještě kořenila bomba Večeři do břevna.

Góly: 58. a 70. Slavík, 22. Holenda, 44. Pohan. Rozhodčí: Slezák. ŽK: 3:4. ČK: 1:0 (90. Holenda). Diváci: 70. Poločas: 2:0. Speřice: Brzoň – Čermák, Holenda, Křišta, Němec, Pohan (65. Pikl, 68. Večeřa), Slavík (88. Strnad), Nenadál, Štěpán, Huňáček, Jůzl.

PELHŘIMOV B – JANOVICE 0:1

Třetí porážku v řadě utrpěla domácí juniorka. Ta mohla jít do vedení v 7. minutě, kdy po centru Lišky hlavičkoval do tyče Hovorka a brankář Koubek podle mínění rozhodčích chytil míč ještě před čarou. Hosté rozhodně nehráli druhé housle, nebezpečný byl především Padrnos.

Ten nejprve protáhl Dvořáka střelou zpoza šestnáctky a ve 34. minutě po centru Baráka hlavou skóroval. Vyrovnat mohl po přistrčení Hurdy Liška, jenže sám před brankářem s lobem neuspěl. Po přestávce se domácí snažili o vyrovnání, ale jejich hra místy působila až křečovitě. Větší šance tak měly Janovice. Padrnos trefil tyč a další příležitost nebezpečného hrotu hostů zneškodil odkopem z čáry Razima.

Gól: 34. Padrnos. Rozhodčí: Sýkora: ŽK: 3:2. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Pelhřimov B: Dvořák – Razima, Kocián, Klofáč, Šereda (80. T. Máca), A. Hejda (60. Čmucha), Hovorka (72. Jiří Kmoch), Maška, Hurda, Liška, J. Zabloudil.