Na turnaji v Budíkově se nejlépe předvedli fotbalisté Plačkova. Petrovický pohár ukořistili Plačkovští, kteří se předvedli jako výborní exekutoři pokutových kopů. Jiřičtí se na domácím pažitu porazit také nenechali.

Budíkov

Budíkovští nezačali dobře, ale na domácím turnaji získali alespoň bronzovou příčku. Na turnaji se neztratil ani zástupce Havlíčkobrodského okresního přeboru – Lipnice nad Sázavou, prohra přišla až ve finále.

Semifinále
BUDÍKOV – LIPNICE 1:3

Domácí mužstvo Budíkova podlehlo v prvním zápase turnaje lépe hrajícímu týmu Lipnice nad Sázavou, hlavně v prvním poločase. Za Lipnici se trefil Čeleda s Horákem. Po změně stran domácí doplatili na neustálé neproměňování brankových příležitostí, jedinou světlou výjimkou byl domácí Novák, který pouze korigoval konečný výsledek.

Góly: Novák – Čeleda, Horák, Novák. Poločas: 0:2.

PLAČKOV – SVĚTLÁ B 4:3, po pk

Utkání bohaté na branky nabídl pozdější vítěz turnaje Plačkov v duelu s rezervou Světlé nad Sázavou. Po vyrovnaném průběhu došlo na pokutové kopy, ve kterých byli nakonec šťastnější Plačkovští.

Góly: Kotlík, Klapp (PK), Guzik – 2 Bárta, Endrle. PK: 8:7. Poločas: 1:2.

O třetí místo
BUDÍKOV – SVĚTLÁ B 1:0

V zápase o třetí místo měl převahu domácí Budíkov a zaslouženěš vyhrál brankou Žáčka. Budíkovští mohli zvítězit i větším rozdílem, ale dokázali vstřelit pouze jednu branku z mnoha příležitostí.

Gól: P. Žáček. Poločas: 0:0.

Finále
PLAČKOV – LIPNICE 5:3

V přípravném měření týmů Pelhřimovska a Havlíčkobrodska v rámci turnaje pánů Žáčka a Haláka bylo nejlepší mužstvo Sokola Plačkov. Ve vyrovnaném finále turnaje bohatém na branky porazili Plačkovští mužstvo z Lipnice nad Sázavou. Lipnici nakonec nestačily ani tři vstřelené branky na výhru.

Góly: 2 Guzik, Vaňous, Kratochvíl, Kotlík – 2 Dolejš, Horák. Poločas: 3:3.

Petrovice

V Petrovicích byl k vidění již osmý ročník turnaje O putovní pohár humpolecké jedenáctky. Klání se účastnili domácí Petrovice, Čejov, Hněvkovice a dorostenecký tým Speřic. Ani tomuto turnaji se špatné počasí nevyhnulo, i tak si mohla necelá stovka diváků užít příjemný fotbalový den.

Semifinále
PETROVICE - SPEŘICE 3:5

Petrovičtí podle očekávání nedokázali udržet krok s favorizovanými Speřicemi. Po prvním poločase však domácí vedli po střelách Folejtara a Kubáta. Změna stran znamenala pro domácí katastrofu, hosté se prosadili hned pětkrát.

Góly: 25. Folejtar, 28. Kubát, 60. Jančík – 38. a 58. Brzoň, 40. (PK) Zach, 44. Studnička, 55. (PK) Pohan. Rozhodčí: Ságl. Poločas: 2:0.

HNĚVKOVICE - ČEJOV 0:1, po pk

Čejovští překvapivě nedokázali porazit zástupce čtvrté třídy z Hněvkovic. Domácí se dlouho drželi, ale v penaltové loterii byl šťastnější Čejov a postoupil do finále.

PK: 2:3 (Gabačka, Dvořák – Kubát, Doležal, Mariniak).

O třetí místo
PETROVICE - HNĚVKOVICE 3:2

Domácí se dočkali bronzové pozice i přesto, že nezačali dobře. Hněvkovický Anděl se hned v první minutě opřel do balonu a zajistil hostům vedení. Petrovice do konce poločasu otočily a po změně stran si náskok zaslouženě udržely.
Góly: 6. a 59. Jančík, 20. Prokop – 1. Anděl, 52 (PK) Brázda. Rozhodčí: Ságl. Poločas: 2:1.

Finále
SPEŘICE - ČEJOV 2:3, po pk
Ve finálovém utkání nebyla dlouho k vidění žádná branka. Fanoušci se dočkali až po obrátce, kdy každý ze soků hned dvakrát rozvlnil síť. Pokutové kopy měli více nacvičení Čejovští a tak si odvezli kýžený pohár.

Góly: 45. (PK) a 50. Pohan – 51. B. Svoboda, 60. L. Svoboda, PK: 0:3 (Kubát, Svoboda, Doležal). Rozhodčí: Ságl. Poločas: 0:0.

Nejlepší hráči: Hněvkovice - Dvořák, Petrovice - Jančík, Čejov - Veselý, Speřice – Pohan.

Jiřice

V Jiřicích se bojovalo v rámci devatenáctého ročníku turnaje O pohár starosty. Favorizovaný tým domácích se nenechal zaskočit a ve finále si poradil se sousedním Plačkovem. Na turnaji se předvedli kromě domácích také účastník třetí třídy Sparta Dřetovice, Plačkov a tradičně Stavby mostů Praha. Nejlepším střelcem turnaje se stal Ondřej Sadský, který zvládl nastřílet hned pět branek.

Výsledky – semifinále: Plačkov – Sparta Dřetovice 7:3 (1:0), Jiřice – Stavby mostů Praha 2:1 (0:1). O třetí místo: Sparta Dřetovice – Stavby mostů Praha 5:4 (5:2). Finále: Jiřice – Plačkov 4:2 (0:2).