BOŽEJOV – LUKAVEC 2:1

Božejov jako první získal na jaře skalp Lukavce. Hrál se kvalitní a dlouho i vyrovnaný fotbal, domácí byli lepší při zakončení. Hosté tahali za delší konec provazu až v závěru, ale vyložených šancí moc neměli.

Góly: 26. Svoboda, 48. Buchal – 75. (PK) Urban. Rozhodčí: Jirsa. ŽK: 5:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Božejov: Hartl – Buchal, Goldmann, Maršák, Pelíšek, Fučík, Svoboda, Kumžák, Kopejtko, Doskočil (65. Vacek), Havlík (83. Smejkal). Lukavec: Čech – Slabý, Kott, Dražďák, Vesecký (85. Mucha), Prokop, Urban, Voženílek, Picek, Růžička, Čáp (87. Mišoň).

ŽIROV – PLAČKOV 2:4

Domácí šli do vedení brankou Hamalčíka, za hosty srovnal do přestávky Kratochvíl. Po přestávce se hrálo za převahy Plačkova, takže si hosté odvezli cenné záchranářské body.

Góly: 28. a 70. Hamalčík – 60. a 82. Vrána, 38. Kratochvíl, 80. Vaňous. Rozhodčí: Klubal. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Žirov: J. Jonáš – Kubát, Hotovec (43. Křivan), T. Haruda (49. Plášil), Morava, Kubíček (55. Hána), Samec, L. Jonáš, Bělík, Hamalčík, Nebesař. Plačkov: Havel – Němec, Krejčí, Tománek, Novák, Klap (82. Slavík), Vrána, Kubů, Kratochvíl, Guzik, Vaňous.

KOŠETICE – VYSKYTNÁ 12:1

Naprosto jednoznačné utkání, už v poločase to bylo o sedm branek. V dresu vítězů vynikl autor čtyř gólů Martin Lhota.

Góly: 3., 33., 37. a 69. Lhota, 35., 51. a 57. Vlk, 29. (PK) a 30. Sovka, 81. a 85. J. Bejček, 26. Suk – 54. (PK) Budík. Rozhodčí: Obranec. Diváci: 60. Poločas: 7:0. Košetice: Kos – J. Bejček, Kadlec, Vejsada, Vodrážka, T. Bejček, Bystričan (55. Zajíček), Suk, Sovka, Lhota, Vlk (75. Toman). Vyskytná: Drahný – Matoušek, Fíla, Vondrák, Pahr (46. Bína), Auředník, Budík, Bezděkovský, Slavík, Souček, Roubíček.

MARATON – N. RYCHNOV 1:2

Na Kalvárii se hrálo vcelku vyrovnané utkání, hostům však patřil jeho začátek a konec. Nevyhrál lepší, spíše šťastnější.

Góly: 54. Ježek - 4. Mugrauer, 88. Faltýnek. Rozhodčí: Večeřa. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Maraton: Král – Čára, Čech, Sláma (30. Podhráský), Vaněček (46. Švec), K. Musil, Vacek, Ježek, Bednařík, Prchal, J. Musil. N. Rychnov: Holan – Parkan, Chalupa (46. O. Loskot), Březina, Švec, Martínek, Faltýnek, T. Loskot, Hájek (74. Komárek), Borysyuk, Mugrauer.

PACOV B – POČÁTKY 4:0

Pacov o svém vítězství rozhodl čtyřmi brankami v prvním poločase, navíc Maršík ještě zahodil penaltu. Po přestávce už se dohrávalo, domácí své šance neproměnili.

Góly: 25. a 42. Krejča, 16. Svoboda, 28. Jan Vlach. Rozhodčí: Pech. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 4:0. Pacov B: Jíša – M. Kerouš (57. J. Diviš), Pavelec, Vlk, Šlechta (64. Dvořáček), J. Kerouš, Maršík, Svoboda, Zeman, Krejča (46. Rybčák), Jan Vlach. Počátky: Soukup – O. Doležal, M. Burza ml., M. Burza st., Fujerik, Kopečný, D. Dedera, T. Dedera, Kott, J. Doležal, Kozelek.

OBRATAŇ – Č. ŘEČICE 1:1

Domácí ze začátku utkání nastřelili dvě tyče, vedení se tak ujali hostém když skóroval Pavelka. Obratani vyrovnání dlouho netrvalo, hned v následující minutě ho zařídil Puchner. Do konce zápasu se sice bojovalo, ale branku už nikdo nevstřelil.

Góly: 11. Puchner – 10. Pavelka. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Obrataň: Kučera – Menšík, Melichar, Krejčí, Pařil, Puchner, Pešek, Polanecký (70. Tábora ml.), Fical, D. Kudrnáč, Vlach. Červená Řečice: Jaroš – Rychecký, Bečka, Šťastný (70. Gaupmann), Vacek, Popovič, Chaloupecký, Chvalovský, Pavelka, Obranec (89. Stejskal), Nohejl.

ŽIROVNICE B – ČEJOV 4:1

Žirovničtí posílení o pendly z a týmu hráli v Častrově prim. Čejov bojoval především se špatnou koncovkou a dočkal se pouze snížení z kopačky Večeři.

Góly: 35. a 65. O. Doležal, 67. a 88. I. Kadlec – 62. Večeřa. Rozhodčí: Brada. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Žirovnice B: O. Kadlec – I. Kadlec, P. Doležal, P. Houška, T. Dýnek, Habermann, Semotán, Plíhal (60. Hryzák), O. Doležal, Staněk, Misař. Čejov: Veselý – Šťastný, Čeleda, Doležal, Svoboda, Maška, Večeřa, Cvrček, Krpálek, Dvořák, Kubát.