Ostudu si uřízla Žirovnice, která pokazila co se dalo a dostala od Světlé nad Sázavou pětibrankový výprask. Naopak do dobrého psychického rozpoložení se určitě dostal Pacov.

SPEŘICE – PACOV 0:5
Týmy sice dělí jedno patro soutěží, ale předpokládal se vcelku vyrovnaný zápas. To však platilo jen v úvodu. „Byli jsme pro Pacov soupeřem tak dvacet minut, kdy jsme si vypracovali i několik šancí, branku jsme však nevstřelili,“ ohodnotil utkání trenér Speřic Žatečka.
I přes vysoké vítězství bral výsledek s rezervou kouč Pacova Jozef Lehocký: „Po vyrovnaném poločase jsme soupeře předčili lepší produktivitou. S výsledkem jsem spokojen, herně tam byla tu a tam chybička.“
Góly: Přibyl 2, Kerouš, Koler, Vlk. Poločas: 0:1. Speřice: Novák – Čermák, Němec, Holenda, Pohan st., Štěpán, Nenadál, Jůzl, Strnad, Slavík, Huňáček. Střídali: Prajsler, Pohan ml., Štěpánek. Pacov: Basík – Praveček, Koller, Kerouš, Vejsada, Váňa, Zíka, Jiřík, Hrobský, Rybčák, Kubů. Střídali: Vlach, Gavrecký, Přibyl, Vlk, Jíša.

ŽIROVNICE – POLNÁ 0:5
Žirovničtí nastoupili prakticky bez útoku, neboť všichni koncoví hráči jsou momentálně zranění. Polná se ujala vedení do poločasu, kdy nejvíce Žirovnici srazily dva slepené góly v 31. a 33. minutě.
„Než jsme inkasovali, nebyla naše hra špatná. Pak jsme vyrobili hned několik chyb, soupeř se dostal do tříbrankového vedení a pod jeho vlivem už se zápas dohrál. Musíme se nad tím zamyslet, poučit se z chyb. Věřím, že první mistrovské utkání zvládneme,“ je přesvědčen trenér žirovnického Slavoje Leoš Mitas.
Poločas: 0:3. Žirovnice: Kadlec – Petr Houška, Charousek, Veith, Svoboda, Blažek, Vodáček, O. Doležal, Moravec, Staněk, Cvach (58. Secký).

BUDÍKOV - ÚSTRAŠÍN 2:3
V první půli byl lepší Ústrašín, který měl více ze hry a dvakrát dokázal využít chyby Budíkova a skórovat. Ve druhém poločase Budíkov souhru zlepšil, začal více kombinovat a dvěma brankami Kavky dokázal srovnat výsledek. Ústrašín rozhodl po rohovém kopu a závaru před domácí svatyní.
Góly: 58. a 65. Kavka - nehlášeno. Poločas: 0:2. Bláha – Vodrážka, Zet, Wallish, Bleha, Pokorný, Marousek (80. Novák), F. Žáček, Zour, Kavka, P. Žáček (46. Smereka).

PELHŘIMOV B – KOŠETICE 4:0
Již ve 3. minutě využil hrubé chyby hostující obrany Papež a poprvé rozvlnil střelou po zemi síť košetické branky. O chvíli později orazítkoval z hranice vápna Hovorka břevno a ve 23. minutě rovněž Hovorka našel přesně A. Hejdu, ten s přehledem zvyšoval na 2:0. Hosty inkasované branky nezlomily a právě díky chybám pelhřimovské obrany a záložní řady nebezpečně několikrát zakončovali. Naštěstí je vždy provázela střelecká smůla nebo jim stál v cestě gólman Dvořák. Ve 37. minutě po faulu Máci dokonce selhali při exekuci pokutového kopu, který poslal Vejsada vedle tyče. Ač hosté do konce úvodní části nebyli horším týmem, ještě jednou před přestávkou z kopačky Pavouka do šatny inkasovali.

Po změně stran byla domácí rezerva jednoznačně lepším týmem a s postupem času, jak hostům docházely síly, si domácí hráči vytvářeli vyložené šance, které však trestuhodně zahazovali nebo Košetice podržel dobře chytající Dufek. A když byl už překonaný, tak po střele Kmocha a jednom rohu chytalo za něj dvakrát břevno. A tak až v 83. minutě se prosadil po několika „loženkách“ konečně Rumanovský a stanovil tak konečný účet zápasu.

„V prvním poločase jsme byli kombinačně, i produktivitou lepší. Po obrátce přišel z naší strany herní útlum. Nepotkali jsme se tak úplně s formou, což bylo také způsobeno velkou marodkou,“ ohodnotil utkání trenér pelhřimovské rezervy Pavel Hurda.
Góly: Papež, Pavouk, A. Hejda, Rumanovský. Poločas: 2:0. Pelhřimov B: Marek Dvořák – Hrnčíř, Blažek, T. Máca, R. Hejda (30. Pavouk), J. Kmoch, Čmucha, Hovorka, A. Hejda (70. Hurda), Hurda (55. Rumanovský), Papež.