Třetí skončil účastník krajského přeboru z Herálce, nepopulární „brambory“ zbyly na Lípu.

Finále
HUMPOLEC B – LEDEČ 2:3

Humpolečtí nastoupili v sestavě hned se třemi dorostenci a začali zle, když hned v 6. minutě inkasovali. Po vyrovnaném poločase se dostali do vedení opět hosté, na tuto branku ještě reagoval právě mladíček Dalík. Šest minut před koncem šla však Ledeč potřetí do vedení, které už udržela až do konce.
„Sešli jsme se opět úplně v jiném složení, než předešlé týdny. Kádr sužuje velká marodka, musel jsem tedy sáhnout i po několika dorostencích. S výkonem jsem spokojený, sice dostáváme hodně branek,“ prohlásil trenér humpolecké rezervy Martin Padrnos.
Góly: 33. Kameš, 66. Dalík – 6. a 57. Lebruška, 84. Voplakal. Poločas: 1:1. Humpolec B: Páša – R. Štěpán, Svoboda, Tesař, Kameš, Bláha (46. D. Novák), Jirák, O. Sadský, Kříženecký, Zbyněk Štěpán, Dalík (46. M. Kratochvíl).

O třetí místo
HERÁLEC – LÍPA 4:1

Herálečtí předčili Lípu ve všech herních činnostech. Tlak gólově vyjádřili Pátek, Král a dvakrát Hrala, korigoval Bouchner.
Góly: Hrala 2, Pátek, Král - Bouchner.