ČERNOVICE – KOSTELEC 0:0

Vyrovnané utkání s minimem brankových příležitostí na obou stranách. Domácí brankař Vošahlík musel v 15. minutě řešit jedinou dobře rozehranou situaci hostů. Na druhé straně Ševčík ve 30. minutě z trestného kopu nastřelil tyč kostelecké branky. V závěru se obě mužstva přetahovala o tři body, drama se však nekonalo, protože míč se pohyboval pouze uprostřed hřiště. Remíza je zaslouženým vyjádřením poměru sil na hřišti.
Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Černovice: Vošahlík – Bíro, Kohout, Pěnka (50. Scheufler), Bohuslavický (32. Míka), Kubů, Maštalíř, Ševčík, Hadrava, Tille, Podhráský (73. J. Paďourek). ⋌(aln)

ŽDÍREC B – H. CEREKEV 4:1
Ždírecká rezerva, která byla posílená o Vašíčka, Sobotku, Horáčka a Koloucha, měla raketový nástup. Hned ve 2. minutě se trefil do šibenice mladík Novotný a v 5. minutě s přehledem placírkou rozvlnil síť zkušený Jiří Matějka. Příkladně bojující hosté však nesložili zbraně a v poli vyrovnali krok, se střelami z dálky si Vašíček bez problémů poradil. Až v závěru poločasu se podruhé prosadil hlavou Matějka, který tak zvýšil na 3:0. Nadále se však i na těžkém terénu hrál pohledný fotbal, ačkoliv se gólové příležitosti tolik nerodily. Úspěšný byl až deset minut před koncem Sobotka po předchozí rychlé akci Máši. Hosté potom zaslouženě vstřelili čestný úspěch, jehož autorem byl aktivní Zelenka.
Góly: 5. a 44. Jiří Matějka, 2. Novotný, 80. Sobotka – 82. Zelenka. Rozhodčí: Fottr. ŽK: 4:1. Diváci: 60. Poločas 3:0. Horní Cerekev: Faltýnek st. – Staněk, Vondráček, Mezera, Jan Plachý, Koten (65. Plachý), Kuta, Suchý, Faltýnek ml. (79. Podařil), Havel, Zelenka.

CHOTĚBOŘ B – BUDÍKOV 0:0
Poslední fotbal sezony rozhodně na kráse mnoho nepobral, bojovalo se většinu ve středu pole, gólových příležitostí bylo jako šafránu. V 10. minutě rozhodčí odpustil hostům pokutový kop. Budíkovští podřídili vše taktice, aby uhráli bod a to se jim podařilo. Domácím až příliš citelně chyběl zkušený Bílek, který obvykle dirigoval hru a střílel i rozhodující góly.
Po hodině hry byl nejblíže gólu domácí Kníže, z dobré střelecké pozice však vypálil nad. Z domácího celku se líbil záložník Čáp, své si uhrál Pfeffer, z mužstva hostů nejvíce zlobil rychlonohý Kavka.
Rozhodčí: Soukup. ŽK: 0:3. Budíkov: M. Bláha – M. Vodrážka (83. P. Žáček), Bleha, Šedivý, Pokorný, Wallisch, F. Žáček, Janák, Marousek, V. Vodrážka, Kavka.

HABRY – KAMENICE 2:1
Do přestávky to byla rozháraná hra bez gólových příležitostí. Až v 39. minutě byl faulován Stránský a penaltu tentýž hráč bezpečně proměnil. Druhý poločas přinesl oživení. Hosté se dostávali do tlaku, v 54. minutě domácí Janouch vykopával míč z brankové čáry. Domácí hrozili z brejků, zejména Kudláček a Toma. Deset minut před koncem fauloval Janouch a Zahradník z pokutového kopu vyrovnal na 1:1. Dvě minuty před koncem po odkopu zachytil Kudláček na polovině hřiště míč, obešel tři hráče a dal rozhodující gól. Těsně před koncem po strkanici uviděli červenou domácí Stránský a kamenický Kušta.
Góly: 39. (PK) Stránský, 89. Kudláček – 73. (PK) Zahradník. Rozhodčí: Kamenský. ŽK: 3:2. ČK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Kamenice: Votápek – Novák, Pelc, Halada (55. Tesař), Spěváček, M. Strašík, Kušta, Zahradník, J. Strašík, Plašil, Kotek. ⋌(ham)