O překvapení dohrávaného odloženého kola se postaral Ústrašín, který si gólem Martina Roda poradil s Ledčí nad Sázavou. Přesto bude přezimovat na poslední příčce. Předposlední Dlouhá Ves totiž nastřílela čtyři góly juniorce Humpolce.

I. A třída, skupina A
ÚSTRAŠÍN – LEDEČ 1:0

Ústrašín překvapil a po dobrém výkonu se s podzimní částí rozloučil plným bodovým ziskem. Do vedení ho dostal ve 14. minutě obránce Rod střelou z hranice velkého vápna. Do konce poločasu oba týmy nevyužily po dvou šancích. Střelci totiž neměli přesnou mušku, spolehlivě chytali i brankáři. Po přestávce se domácí převážně bránili a po bojovném výkonu těsné vítězství uhájili.
Gól: 14. Rod. Rozhdočí: Beseda. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Ústrašín: Hájek – Rysl, Rod, Cichra, T. Kubiska (60. Reinhart), Paclík, Novák, Kmoch, Koželuh (75. Pech), Běloch, Kratochvíl.

ŽIROVNICE – POHLED 4:1
Žirovnice zakončila sezónu dobrým výkonem proti Pohledu. Vedení se ujali domácí hned ve druhé minutě, když se prosadil Poustecký, který využil zmatků v malém vápně hostí. O šest minut později vedla Žirovnice už o dvě branky, když byl při dorážce nejrychlejší Tomáš Houška. Hostům se sice podařilo ve 21. minutě korigovat zásluhou voleje Sobotky, ale to bylo vše, co v utkání předvedli. Za další dvě minuty vedli domácí zase o dvě branky, když se trefil podruhé v zápase Poustecký. Ke konci prvního poločasu ještě nastřelil pěknou ranou Moravec břevno, míč se však odrazil pouze do zad hostujícího gólmana a brankovou čáru nepřešel. Ve druhém poločase domácí přestali hrát, myšlenkami už zřejmě byli na pozápasové dokopné. Pohled byl sice aktivnější, ale jeho útočná snaha končila před domácí šestnáctkou. Gólu se tak dočkala Žirovnice, když dvanáct minut před koncem její vítězství pečetil Moravec.
Góly: 2. a 23. Poustecký, 8. T. Houška, 78. Moravec – 21. Sobotka. Rozhodčí: Tesař. ŽK: 1:3. Diváci: 100. Poločas: 3:1. Žirovnice: Kadlec – P. Houška, Kuš, Charouzek, Weith, T. Houška, Secký (27. Blažek), Staněk, Moravec, Poustecký (71. Časta), Pokorný (81. Makovička).

D. VES – HUMPOLEC B 4:0
Do přestávky se toho na hřišti moc neudálo, hrálo se od vápna k vápnu, střelecky zahrozil jenom domácí Polák, humpolecký gólman byl však připraven. Oživení přinesl až nástup Kaplana po změně stran, když jmenovaný hráč se dvakrát prosadil střelecky po přihrávkách Pospíchala. Již za stavu 3:0 se zranil hostující brankář, a aby toho nebylo málo, humpolečtí fotbalisté si vstřelili ještě vlastní gól. Po vyrovnaném poločase domácí již soupeře jasně přehráli.
Góly: 49. a 57. Kaplan, 44. Lukačina (PK), 82. vlastní. Humpolec B: Novák – Tesař, Sobotka, Jirák (65. R. Štěpán), Krejčí, Kubíček, Bláha, Valenta, Štecher, Beránek, Z. Štěpán.

SPEŘICE – CHOTĚBOŘ 2:1
Už v desáté vteřině se Štěpán protáhl hostující obranou a otevřel skóre. Hosté ale zvedli hlavu a začali domácí, kteří měli potíže se sestavou, přehrávat. Výsledkem bylo vyrovnání Moravce na 1:1. Poté se zlepšili i domácí a rušné momenty byly k vidění před oběma brankami. Druhý poločas začal opět v režii Chotěboře, ale její útočné akce ke gólu nevedly. Dálnice hrozila spíše z brejkových situací. Po vyloučení na obou stranách se zdálo, že utkání skončí remízou. Proti byl ale v poslední minutě Němec, který umístěnou hlavičkou zařídil Speřicím vítězství. Prohra je pro hosty vzhledem k průběhu utkání krutá.
Góly: 1. Štěpán, 90. R. Němec – 15. Moravec. Rozhodčí: Cupl. ŽK: 4:3. ČK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 1:1. Speřice: Vávra – Čermák, Holenda, Prajsler (26. Strnad), Němec, Pohan, Brzoň (82. Slavík), Pikl, Štěpán, Křišta, Jůzl.

reportéři Deníku