Stínem jedenáctého kola bylo nedostavení se rezervy Počátek na zápas do Velké Chyšky.

IV. třída
PLAČKOV B – KOMOROVICE 1:2
Domácí nepředvedli špatný výkon, ale na na podzim výborné hosty to prostě nestačilo. Komorovice vedly do poločasu o dvě branky, po změně stran jednou inkasovaly, ale více už domácí nestihli.
Góly: 76. Duba – 20. Zet, 41. Šeda. Rozhodčí: Kubík. Diváci: 80. Poločas: 0:2.⋌ (tom)

ČASTROV – H. CEREKEV B 1:0
Domácím se vydařil alespoň poslední zápas podzimu a proti mírnému favoritovi utkání získali všechny body. Ty trefil už v 17. minutě Fuxa, když zaznamenal jediný gól zápasu..
Gól: 17. Fuxa. Rozhodčí: Rys. Diváci: 30. Poločas: 1:0. ⋌(bor)

V. CHYŠKA B – POČÁTKY B
nehráno, hosté se nedostavili
Hosté se k utkání nedostavili, jejich postupem se bude zabývat okresní fotbalový svaz. Je ale velmi pravděpodobné, že přiřkne kontumační vítězství domácímu celku. Tento výsledek už je i započten v tabulce. ⋌(va)

ČERNOVICE B – ÚSTRAŠÍN B 2:0
Domácí byli celé utkání fotbalovější a ujali se vedení hned po prvním rohovém kopu, když zakončil Tille. Černovičtí zvýšili své vedení po proměněné penaltě Bohuslavického. Za hosty nastřelili v závěru Prokýšek tyč a Moravec břevno.
Góly: 15. Tille, 67. (PK) Bohuslavický. Rozhodčí: Klubal. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0.⋌ (aln)

HNĚVKOVICE – KÁMEN 2:3
Utkání nabídlo vyrovnaných devadesát minut, se šťastnějším koncem pro hosty, kteří přijeli pouze v deseti. Hněvkovičtí chtěli v poslední půlhodině vyrovnat, ale to se jim nepodařilo.
Góly: 22. (PK) Dzhamuraf, 33. Švec – 25. a 55. Dobeš, 40. Přibyl. Rozhodčí: Klein. ŽK: 3:0. Diváci: 20. Poločas: 2:2. ⋌(el)

SK Obrataň B měl v 11. kole volný los.