Starší dorost
PELHŘIMOV – BYSTRC 2:4

Podstatně lepší vstup do utkání měli hosté. Hned v první minutě pelhřimovský Vavroušek z dobré pozice minul branku, za to Bystrc nezaváhala. Do vedení ji dostal po zaváhání domácí obrany Reigl. Pelhřimov jen obtížně zakládal útočné akce a nakopávané míče mnoho úspěchu neslavily. Ačkoliv byla až do poločasu aktivnější Bystrc, domácí se dočkali vyrovnání. Po půlhodině hry poslal Homolkův centr do břevna J. Hložek a odražený míč vrátil do sítě Vavroušek.

Po přestávce se utkání vyvíjelo pro Pelhřimov nešťastně. Homolku poslal do sólové akce J. Kubík, zakončení však chyběla přesnost. Bystrc šla do vedení Valovým gólem v 57. minutě. Po dalších deseti minutách dorazil do sítě rohový kop právě střídající Reitoral. Vzápětí sice snížil Ján Kubík, ale pelhřimovské naděje zhasly čtvrt hodiny před koncem. To do Zabloudila zezadu vrazil bystrcký hráč, pelhřimovský gólman se ohnal a soupeř teatrálně padl na trávník. Následovala penalta a červená karta pro Zabloudila. Mezi tyče šel Krejčů a Zabloudila napravil na cestě do šaten Vácha. Nabídnutou penaltu Reigl proměnil. V závěru postupoval do dobré šance Norek, ale volil bázlivý centr, takže skóre už svou podobu nezměnilo.

Góly: 33. Vavroušek, 69. Ján Kubík – 7. a 80. (druhý z PK) Reigl, 57. Vala, 68. Reitoral. Poločas: 1:1. Pelhřimov: Zabloudil – Vácha (73. Krejčů), M. Hložek, Klofáč, Kostroun – Nohejl (60. Norek), Stejskal, J. Kubík, Homolka – Vavroušek, J. Hložek (46. M. Kubík).

Mladší dorost
PELHŘIMOV – BYSTRC 2:0
Pelhřimovští mladíci drželi taktovku pevně v rukou celé utkání. Bohužel v prvním poločase to vypadalo, že mezi sebou soutěží, kdo zahodí větší tutovku. Zapojili se do toho Hák, Marek Machač, toho určitě mrzelo nastřelené břevno, Kropáček zakončil sólo ranou do brankáře.

Druhé jednání začalo tlakem hostů. Po dvaceti minutách hry se karta obrátila. Lukáš Machač nastřelil podruhé břevno. Změnu skóre přinesla akce založená v pelhřimovské obraně Míkou. Míč putoval přes Horkého ke Kropáčkovi, který vysunul Bartoně a ten překonal dosud neprůstřelného Jurise.

Pojistku přidal vzápětí Kropáček. Důrazně si udělal prostor ke střele a po zemi přidal druhý gól. V závěru uchránil nulu domácím včasným odkopem Burda. Domácí po dobrém výkonu bodovali naprosto zaslouženě.

Góly: 69. Bartoň, 73. Kropáček. Poločas: 0:0. Pelhřimov: T. Faltýnek – Míka, J. Faltýnek, Burda, Nedělčev – Duchan, M. Machač, L. Machač (78. Mádl), Horký (76. Ryšavý) – Hák (53. Bartoň), Kropáček.

Josef Hostička