„Opravdu je velká škoda, že se nám nepodařilo zvítězit. Bylo to v našich silách, šancí jsme na to měli dost. Bohužel se trápíme v koncovce,“ přiznal trenér Jozef Lehotský.

PACOV – TŘEBÍČ B 1:1
Zápas podstatně lépe začali hosté. Už v 10. minutě fauloval Kerouš, ale Durajkovi penaltový pokus chytil Basík. Ve 21. minutě se otřáslo břevno pacovské branky. O chvíli později už se skóre měnilo. Po chybě obrany i brankáře Basíka se prosadil Sedláček. Po půlhodině hry trefil domácí Vejsada tyč a odstartoval nápor Pacova, který trval až do konce zápasu. Bohužel Slavoj dokázal jen vyrovnat. Postaral se o to v 50. minutě Kubů, který nůžkami prodloužil do sítě centrovaný míč. Rozhodnout mohl hlavně Hrobský, ale v dobré pozici mířil vedle.
Góly: 50. Kubů – 25. Sedláček. Rozhodčí: Bína. ŽK: 5:6. Diváci: 150. Poločas: 0:1. Pacov: Basík – Praveček, Kerouš, Zíka, Vejsada – Váňa (76. Vlach), Hrobský, Pivovarník, Kokeš (82. Šlechta) – Kubů, Gavrecký (66. Přibyl). Třebíč B: Hradecký – Durajka, Durda, Dvořák, Kolman - Linhart, Sedláček (82. Malý), Křivánek, Pekárek - Řezáč (83. Žák), Novotný (88. Široký). Nejlepší hráči: Kokeš, Basík – Křivánek.