UHERSKÝ BROD – PELHŘIMOV 2:1

Pelhřimovští dorostenci nezvládli úvod utkání, inkasovali už ve 2. minutě. Bohužel toto skóre vydrželo až do přestávky, před níž měli hosté několik příležitostí vyrovnat. Bohužel branku z malého vápna postupně minuli Vavroušek, Sládok a Kostroun. Vyrovnat se podařilo až po hodině hry Stejskalovi ukázkovou střelou z pětadvaceti metrů. Bohužel domácí strhli vedení zpět na svou stranu a když rozhodčí nechali stažení Váchy za dres ve vyložené šanci, Uherskému Brodu už v cestě k zisku tří bodů nic nestálo.
Gól za Pelhřimov: 60. Stejskal. Poločas: 1:0. Pelhřimov: Zabloudil – Vácha, M. Hložek, Klofáč – Kostroun – Stejskal, Sládok (70. Norek), J. Kubík, Homolka – Nohejl (20. M. Kubík), Vavroušek (75. J. Hložek).

UHERSKÝ BROD – PELHŘIMOV 1:1

Pelhřimovští mladíci měli v prvním poločase územní převahu, ale bohužel jim chyběla přesnost, takže se vše podstatné událo v posledních deseti minutách. Moravané šli do vedení, pět minut před koncem srovnal po sólové akci Marek Machač.
Gól Pelhřimova: 75. M. Machač. Poločas: 0:0. Pelhřimov: T. Faltýnek – Duchan, Míka, L. Machač, Nedělčev – Bartoň (60. J. Hložek), Kropáček (70. M. Kubík), M. Machač (76. Burda), Ryšavý (63. Mádl) – Horký, Hák.