Přesto se fotbalisté Černovic udrželi na druhé příčce. Ke dnu tabulky naopak padá Kamenice nad Lipou, prohra v Bedřichově její situaci jen zhoršila. Bod na poslední chvíli zachraňovala Horní Cerekev.

BEDŘICHOV – KAMENICE 2:1

Začátek utkání se hrál v režii Bedřichova, který ale nedokázal dopravit míč do prázdné branky a jednou zachránilo hosty břevno. Až ve 30. minutě utekl po lajně Vacek, neservíroval míč před branku, kde ho do sítě uklidil Volák. Ve druhé půlce Kamenice přidala na důrazu a problémy začali mít i domácí. Těm se také nepodařilo ubránit hlavičkujícího Kotka, který se v 55. minutě postaral o vyrovnání. Jenomže Kamenici body přány nebyly. V 79. minutě po skrumáži před brankou Votápka vystřelil pro Bedřichov tři body Lacina. V závěru utkání na výsledku už nic nezměnily po gólu volající akce na obou stranách.
Góly: 30. Volák, 79. O. Lacina – 55. Kotek. Rozhodčí: Petr. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas 1:0. Kamenice nad Lipou: Votápek – Halada, Pelc (46. Plášil), Schober, Spěváček, Strašík, Tesař (46. Šuranský), Dvořáček, P. Zahradník, Tuček, Kotek (72. T. Zahradník). ⋌(ham)

BUDÍKOV – ČERNOVICE 3:0
Ve vyrovnaném prvním poločase se míč pohyboval hlavně ve středu hřiště. Hosté z Černovic ohrožovali branku M. Bláhy střelami z dálky nebo po rozích. Budíkovští bojovali a ve 31. minutě se ujali vedení. Po rychle rozehraném autu a přihrávce Kavky se prosadil nechytatelnou střelou Marousek. Před přestávkou ještě hlavička Vodrážky orazítkovala břevno. Ve druhém poločase mohli domácí brzy rozhodnout, ale Kavka své úniky neproměnil. Černovice se snažily a vypracovaly si několik šancí, jenže branku netrefily ani z malého vápna. Budíkov závěru využil početní převahu. Nejprve Marousek po samostatné akci poslal míč do prázdné branky a posléze skoroval hlavou Pokorný. Budíkov tak vydřel důležité tři body.
Góly: 31. a 80. Marousek, 88. Pokorný. Rozhodčí: Škorpík. ŽK: 3:5. ČK: 0:1 (69. Kubů). Diváci: 70. Poločas: 1:0. Budíkov: M. Bláha – Janák, T. Bláha, Onderka, Pokorný, Wallisch, F. Žáček, Zástěra (78. P. Žáček), Marousek, Vodrážka, Kavka. Černovice: Janák – Bíro, Kohout, Míka, Podhradský, Stark (87. Paďourek), Maštalíř, Ševčík, Hadrava, Paclík, Kubů. ⋌(mso)

HORNÍ CEREKEV – HABRY 2:2
Domácí začali dobře. V 8. minutě po průniku Zelenky, následoval faul a penalta. Tu proměnil Suchý. Ve 13. minutě postupoval Kůta sám na branku, ale ukopl si míč, takže se ke slovu dostali hosté. Ve 22. minutě po chybě v rozehrávce využil centr k vyrovnání Korel. Poločas se dohrál za mírné převahy Horní Cerekve, ale skore už svou podobu nezměnilo. Dvacet minut druhé půle se hrálo pod taktovkou domácích, kteří bohužel neproměnili nespočet šancí. Udeřily tedy Habry, když po rohu prostřelil klubko hráčů Kudláček. Horní Cerekev byla doslova v šoku, dlouho hrála v útlumu, ale přece jen vyrovnala. V 82. minutě Serbus prostrčil míč na Kotena, který rozhodl o dělbě bodů.
Góly: 8. (PK) Suchý, 82. Koten – 22. Korel, 68. Kudláček. Rozhodčí: Veselý. ŽK: 1:2. Diváci: 120. Poločas: 1:1. H. Cerekev: Faltýnek – Šetek, Vondráček, Zelenka, Macík, Kůta, Suchý (70. Koten), J. Plachý, Havel, Serbus, Martínek (37. Loukota). ⋌(pod)