HORNÍ VES – NOVÁ CEREKEV 2:1

Domácí se na vítězství hodně nadřeli, v první půli je podržel výborně chytající Soukup. V druhém poločase ale hostům došly síly, Horní Ves toho dokázala využít a skórovala ze dvou standardních situací. V závěru už jen snižoval Rajčan.
Góly: 68. Kuška, 80. Fous – 90. Rajčan. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 2:3. Diváci: 35. Poločas: 0:0. Horní Ves: Soukup – Fous, Hečka, Vácha (57. Žižka, 88. Krejčí), Průcha, Kantor, Rataj, Nováček, Kuška, Brada, Glejtek (85. Andrle). N. Cerekev: Mach – Seman, Sochor, Sůva, Opic (46. Soják), Dvořák, Zíka, Rajčan, Knězů, Hadrava, Němec.

AFK PELHŘIMOV – MNICH 0:3
Za Kalvárií se hrál více než hodinu oboustranně nepřesný fotbal bez šancí i gólů. Bylo jasné, že kdo se trefí jako první, ten vyhraje. Zdecimovanému domácímu celku se to nepodařilo ani tentokrát. Úspěch slavil důraz soupeře z Mnichu, který zlomil pelhřimovský odpor dalšími góly.
Góly: 63. Talich, 66. Mocek, 75. Štangl. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 0:2. Diváci: 30. Poločas: 0:0. AFK Pelhřimov: Lisay – P. Sláma, Havel (64. Rous), Vejvoda, Zeman, Kamír, Kletečka, Vítů, P. Novotný ml., Mejstřík, Horký. Mnich: Šimeček – Michal, Procházka, Talich, Bubník, Dvořáček, Mikš, D. Štangl (79. Broněk), Morávek, Mocek, Vaněk (80. Hron).

KOŠETICE B – JIŘICE 0:2
Bojovný výkon domácích na dobře a technicky hrající hosty nestačil. Jiřičtí se ujali vedení už v desáté minutě, kdy zakončoval Petr Příhoda. Po změně stran přidal druhou branku hostů Čermák.
Góly: 10. Petr Příhoda, 65. Čermák. Rozhodčí: Šefčík. Diváci: 30. Poločas: 0:1. Košetice B: Kos – P. Klapka, Hrnčíř, T. Klapka, Pospíchal, Štyx, Most, Příhonský (62. Urbánek), Přibyl, Strakay, Lhota. Jiřice: P. Jůzl – Mecera, Vincenc, Langr, Hložek, Tůma, Hájek, J. Jůzl, Jirků (70. Havel), Petr Příhoda, Čermák (82. Čepl).

ŽELIV – SENOŽATY 9:1
Hosté dorazili jen s devíti hráči a proti oslabenému soupeři to měli Želivští jednoduché. Utkání mělo jednoznačný průběh a skóre se nakonec zastavilo těsně před dvouciferným číslem.
Góly: 17. a 48. Stibůrek, 23. a 84. J. Radil, 40. J. Humeš, 41. a 72. P. Novák, 52. J. Bloudek, 86. J. Zour – 58. Strnad. Rozhodčí: Nacházel. Diváci: 100. Poločas: 4:0. Želiv: Thomaier – Josl (46. Bloudek), Novák, Němec, Zour, Z. Humeš, Stibůrek, L. Radil, Kratochvíl, J. Radil, J. Humeš. Senožaty: Večeřa – Zápotočný, Cibula, Procházka, Svoboda, Sibal, K. Mareš, J. Mareš, Strnad.

HOŘEPNÍK – VELKÁ CHYŠKA 6:2
Domácí předvedli výborný výkon a zejména první půlhodinu zápasu byli o třídu lepší než hráči z Velké Chyšky. Další průběh ovlivnilo zranění několika Hořepnických, ale o výsledku už bylo rozhodnuto.
Góly: 12. a 15. M. Joneš, 36. a 74. (PK) T. Dlouhý, 5. Dalík, 88. Buchta – 25. Hrubý, 85. Drs. Rozhodčí: Burza. ŽK: 0:2. Diváci: 40. Poločas: 4:1. Hořepník: Lapáček – Popelka (27. Buchta), P. Dlouhý, Kalivoda, Petrák, Miskai (16. Kos), T. Dlouhý, M. Joneš, Jelínek, Dalík, P. Joneš. V. Chyška: Štramberk – Havlíček, Rathouský, Dorazil, Drs, Mařinec, Kuzdas, Křížek, Mareš, Hrubý, Žilka.

LUKAVEC B – PETROVICE 2:2
Domácí se od začátku tlačili do útoku, ale z brejků se prosadili právě hosté a vedli už o dvě branky. Po pauze převaha Lukavce nabrala na intenzitě, což nakonec přineslo alespoň vyrovnání.
Góly: 64. Fenár, 72. Slabý – 11. Kubát, 24. T. Moravec. Rozhodčí: Šefčík. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 0:2. Lukavec B: Jelínek – Kott, Slabý, J. Vokoun, Dvořák (46. V. Vokoun), Fenár, Blažek (70. Zeman), Prokop, Pošusta, Svatek (80. Vesecký), Šimek. Petrovice: Pfau – Kolář, R. Moravec, Zach, T. Moravec, Kostka, Kameš, Kubát, Vodrážka, Čekan (80. Kočička), Folejtar (80. Kloc).

ŽIROV B – SPEŘICE B 2:3
Domácí začali dobře, ale chyba gólmana Bělíka znamenala vedení Speřic. O pět minut déle bylo však vyrovnáno, když se trefil V. Jonáš. Do kabin šli ovšem lépe naladění hosté, když vedli o jednu branku. Druhý poločas už změnu majitele bodů nepřinesl.
Góly: 25. V. Jonáš, 66. Bělík – 20. R. Čeleda, 36. Marek, 83. Zach. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 2:2. Diváci: 20. Poločas: 1:2. Žirov B: Bělík st. – J. Jonáš, Kubát, T. Haruda, Červený, Kubíček, Maška, Brtna, V. Jonáš, Daniel, Vodička (60. Bělík ml.). Speřice B: Vávra – Havel, Němec, Kostřica, Zach, Příhonský, Kořínek, M. Čeleda, Marek, R. Čeleda.