HUMPOLEC – ŽĎÁR 0:0

Utkání začalo šancí Trechy, který ale nepotrestal špatné vyběhnutí hostujícího brankáře mimo pokutové území. To bylo však na dlouhou dobu ze strany Humpolce vše. Hosté se brzo rozehráli, byli fotbalovější, dobře se pohybovali a i na míči byli důraznější, což zákonitě vedlo k jejich herní převaze. Humpolec držel nad vodou vynikající brankář Páša. Za první poločas zlikvidoval snad pět gólových šancí soupeře. Po přestávce nastoupili domácí s menším respektem a se snahou herně se soupeři vyrovnat. To vedlo ke zlepšení, ovšem kvalitní tým Žďáru toho před vlastní brankou Humpolci moc nepovolil. Jelikož brankář Páša navázal na svůj výkon z prvního poločasu, skore už svou podobu nezměnilo. Body se po bezbrankové remíze zaslouženě dělily.
„Začali jsme až moc bojácně a s respektem ze soupeře, který oprávněně potvrdil svoji kvalitu. S naším velice úzkým kádrem není moc možností k hráčským změnám. Podržel Páša, ale pochvalu určitě zaslouží za obětavost Krejčí, který hrál se zlomeným prstem na ruce, líbil se mi výkon Málka,“ poznamenal k zápasu kouč Humpolce Libor Vaněček.
Humpolec: Páša - Krejčí, Vincenc, Málek, Křípal - O. Sadský, Kříženecký, Prokop, Skryja (61. Pech) - Trecha, L. Kratochvíl.

HUMPOLEC - ŽĎÁR 1:3

Hosté vstoupili do utkání lépe a ve 25. minutě už měli náskok dvou branek. Navíc v 11. minutě zachránilo domácí při trestném kopu břevno. Humpolečtí paradoxně nehráli vyloženě špatně, ale před brankou soupeře si počínali nedůrazně. V 61. minutě se po tečované střele z velkého vápna, která poslala dobře chytajícího M. Krupičku do protipohybu, ujali hosté už tříbrankového vedení. Domácím fotbalistům nelze v žádném případě upřít snahu a určitě nebyli horším týmem, ale branku soupeře pokořili až v 65. minutě, kdy se z pokutového kopu po faulu brankáře na pronikajícího D. Maršíka trefil M. Sadský. Tým i přes prohru zaslouží pochvalu.
Gól Humpolce: 65. (PK) M. Sadský. Poločas: 0:2. Humpolec: Krupička - Hložek, Dalík, Tesař, Šilpoch - Žatečka, Tomovič, M. Kratochvíl, Maršík - M. Sadský, Doležal (51. Brávek).