Nový Rychnov měl v zápase s Božejovem smůlu, trefil třikrát tyč a nakonec odešel poražen. Nejvíce branek padlo v Počátkách.

ŽIROVNICE B – OBRATAŇ 2:3

V utkání slabé úrovně s více mluvilo, nežhrálo, především na straně domácích. Utkání rozhodl Menšík, když nerozhodném poločase z velkého úhlu doslova propálil střelou pod břevno Sochu.
Góly: 15. (PK) Hryzák, 33. Zaňák – 25. a 58. Menšík, 38. Melichar. Rozhodčí: Burza. ŽK: 3:3. ČK: 1:0 (65. O. Doležal). Diváci: 70. Poločas: 2:2. Žirovnice B: Socha – Dýnek (70. Tyl), P. Doležal, I. Kadlec, Janů, Metlička, Havlíček, Semotán (46. O. Doležal), Zaňák, J. Doležal (65. Plíhal), Hryzák. Obrataň: Kučera – Menšík, Krejčí, Melichar, Kalina, Šimek (65. Kudrnáč), Pechek, Polanecký, Fical, Vrzal, L. Vlach. ⋌(hav)

MARATON – PLAČKOV 5:0
V šestnácté minutě vedli domácí už 3:0, o deset minut déle přidal střídající Leligdon čtvrtou branku a bylo po utkání. Druhá půle byla spíše povinností, Maraton hrál pouze na půl plynu a Plačkovští se snažili vstřelit alespoň čestnou branku, což s jim nakonec nepodařilo.
Góly: 12. Prchal, 15. Švec, 16. Bednařík, 26. Leligdon, 78. Chuchel. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 4:0. Maraton Pelhřimov: Král – Podhrádský, P. Heřmánek, Mareš, Vaněček, Petr Čára, Šmíd (60. Hunal), Veroněk (24. Leligdon), Bednařík (46. Chuchel), Prchal, Švec. Plačkov: Havel – Mottl, Kahoun, L. Tománek, Kotlík, Vrána, Klap, Němec, Kratochvíl, Guzik, Vašíček. ⋌(ne)

NOVÝ RYCHNOV – BOŽEJOV 0:1
V herně vyrovnaném prvním poločase si vytvořili domácí více šancí, nejblíže gólu byl Cirhan, když nastřelil tyč. Po přestávce Nový Rychnov přidal, ale šance zahodil a navíc Březina s Cirhanem mířili jen do tyčí. Zápas tak rozhodla individuální akce J. Vacka po hodině hry.
Gól: 60. J. Vacek st. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 3:1. Diváci: 90. Poločas: 0:0. Nový Rychnov: Holan – Parkan, Březina, Koubek, Švec, Martínek, Růžek, Loskot (46. Hájek), Zeman, Cirhan, Mugrauer (65. Kratochvíl). Božejov: Hartl – Pejcl, Michal Goldman, Pelíšek, Maršák, J. Vacek st., Svoboda, Marek Goldman, Havlík (81. Tříska), Kumžák, J. Vacek ml. (46. Koutek). ⋌(nš)

KOŠETICE – ŽIROV 7:1
Domácí měli celý zápas převahu, ale výsledek je přece jen k hostům trochu krutý. Ti drželi herně krok poločas, dokázali na chvíli vyrovnat, ovšem v tom druhém odpadli fyzicky.
Góly: 35. a 43. Příhonský, 47. a 72. Vejsada, 17. Vlk, 54. Suk, 82. Toman – 34. Plášil. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 5:1. Diváci: 60. Poločas: 3:1. Košetice: Duffek – Bejček, Zajíček, Vejsada, Vodrážka, Mazanec, Bystričan (57. Toman), Suk, Sovka, Příhonský, Vlk. Žirov: Zrutský – Cvrček, Jonáš, Hotovec, Křivan, Samec, Haruda (46. Nacházel), Kratochvíl, Morava, Plášil, Šanda (46. Bělík). ⋌(šim)

PACOV B - ČERVENÁ ŘEČICE 3:0
Zápas měl jednoznačný průběh. Pacov svého soupeře nepustil prakticky k žádným šancím. Naopak domácí vstřelili tři branky ještě několik příležitostí neproměnili. Góly: 36. a 63. Gavrecký, 78. Pavelec. Rozhodčí: Kubík. ŽK: 2:0. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Pacov B: Jíša – Zeman, Pavelec (78. Miskai), P. Diviš, Dvořáček, Kerouš (73. Svoboda), Maršík, Kokeš, Buchar, Gavrecký, Vlach (71. J. Diviš). Č. Řečice: Jaroš – Vesecký, Dýnek (69. Hovorka), Nádvorník, Nenadál, Daňhel, Gaupman, Chvalkovský, Obranec, Smrčka (74. Vávra), Duchan (82. Stejskal).⋌ (tej)

POČÁTKY – LUKAVEC 5:4
Domácí vydřeli vítězství i když to proti bojovně hrajícímu soupeři vůbec neměli jednoduché. Rozhodující branku vstřelil až v úplném závěru utkání Dedera.
Góly: 72. a 88. D. Dedera, 14. Král, 18. Valeš, 20. J. Smejkal – 20. Urban, 23. Picek, 54. Růžička, 81. Kott. Rozhodčí: Bouchal. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (65. Ludvík). Diváci: 100. Poločas: 3:2. Počátky: Novotný – Kmoch, Burza ml. (56. Ištok), Fujerik, Král, Kopečný, Dedera, Kozelek, Soukup, J. Smejkal, Valeš (58. Burza st.). Lukavec: Fenár – Kott, Vysušil, Dražďák, Ludvík, Franc, Urban, Picek, Zeman, Růžička, Čáp. ⋌(krl)

4. kolo: H. Ves - Petrovice 0:2, Žirov B - V. Chyška 0:5, Senožaty - Hořepník 1:3, Košetice B - Želiv 3:8, AFK Pelhřimov - Speřice B 0:5, Lukavec B - Jiřice 2:3, N. Cerekev - Mnich 1:1.

2. kolo: Obrataň B - H.Cerekev B 2:5, Ústrašín B - Komorovice 1:0, Černovice B - Počátky B 11:2, Plačkov B - Kámen 0:3, V. Chyška B - Častrov 1:1.