PELHŘIMOV – KROMĚŘÍŽ B 1:2

Začalo se v rychlém tempu, s důrazem a po šesti minutách Stejskalem perfektně rozehraná standardní situace vedla k vedení Pelhřimova. Homolkův trestný kop již gólmanovi patřil, následovaly dvě šance Kroměříže, jednu řešil Zabloudil, podruhé nebezpečná měkká střela těsně minula pravou tyč. Potom musel Zabloudil daleko do hřiště, aby stihl odkop před hostujícím útočníkem. Kroměříži patřil závěr poločasu. Špatnou rozehrávku hostující hráči zpracovali, přečíslili domácí obranu a nekrytý Zavřel vyrovnal. Vzápětí se situace opakovala, rychle rozehraný aut přihrála Kroměříž před branku a Zavřel dorážel k pravé tyči vedoucí gól.
Po přestávce dal Pelhřimov všechny síly do snahy o vyrovnání, ale štěstí stálo u týmu z Hané. Homolka nastřelil z trestného kopu zeď, Stejskalův centr a Kubíkovu hlavičku vytáhl s jistotou hostující gólman. Poslední vellkou šanci měl Homolka, ale trefil tyč.
Góly: 6. Stejskal - 38. a 42. Zavřel. Poločas: 1:2. Pelhřimov: Zabloudil – Bohuslavický (46. M. Hložek), Klofáč, Šereda – Kostroun (39. M. Faltýnek) – Sládok (23. Vácha), Stejskal, J. Kubík, Homolka – Vavroušek, J. Hložek (34. Nohejl).

PELHŘIMOV – KROMĚŘÍŽ B 2:2

Mladíci začali ofenzívně, L. Machač hlavičkoval po rohu nad. Potom přišel brilantně kopnutý trestný kop M. Kubíka do tyče a branky. Hák poslal dvě střely mimo, před oplácejícími útočníky odvracel Šustr. V závěru poločasu měl Pelhřimov štěstí, na lehký centr hosté nedosáhli, míč putoval do zámezí. Zato po přestávce sedlo štěstí na kopačky Kroměříže a po sedmi minutách hry hosté brankami Ondřejky přímo z trestného kopu k levé tyči a Horáka, který po sólu nasadil Faltýnkovi nelichotivé jesličky, skóre otočili. Dva rychlé góly otřásly psychikou mladých hráčů, drtila je i viditelně lepší kondice soupeře, ale Kroměříž třetí gól nepřidala. Naopak minutu před koncem Nedělčevovu hlavičku vrátili hosté Kubíkovi, ten přihrál Mádlovi, který zařídil dělbu bodů.
Góly: 8. M. Kubík, 79. Mádl - 45. Ondřejka, 47. Horák. Poločas: 1:0. Pelhřimov: T. Faltýnek – Šustr (53. Skořepa), L. Machač, Škoda, Nedělčev – Bartoň (67. Hlobeň), Kropáček, M. Machač, Mádl - M. Kubík, Hák (41. Horký).