V semifinále si poradila s účastníkem pražského přeboru FC Zličín a v následném finále přehrála i dalšího účastníka jihočeského krajského přeboru – tým domácího Chýnova. Nečekaně se tak radovala z vítězství v turnaji. Celkově skvělé vystoupení podtrhlo i vyhlášení nejlepšího hráče turnaje, kterým se stal hráč Pelhřimova Pavel Papež.

PELHŘIMOV B – ZLIČÍN 3 : 1
V utkání proti účastníku krajského přeboru Prahy neměla rezerva co ztratit. Maximálním nasazením a obětavou hrou Pelhřimovští asi ne zcela koncentrovaného soupeře nečekaně porazili, když se prosadili Papež, Martin Dvořák a Dýnek.
Góly Pelhřimova: Papež, Martin Dvořák, Dýnek. Poločas: 1:1. Pelhřimov: Marek Dvořák – R. Hejda, T. Máca, M. Blažek, Šoula (36. Špulka) – Papež, J. Kmoch, Zabloudil, Pavouk (36. Dýnek) – Martin Dvořák, Čmucha (67. Hurda).

CHÝNOV – PELHŘIMOV B 1 : 3
Už postup do finále přes Zličín byl pro juniorku úspěchem, jenže mladíci podali kvalitní výkon a podruhé se radovali z vítězství nad účastníkem krajského přeboru. Soupeř je sice přehrával, ale střelecky disponovaný hrající trenér Hurda, spolu s nejlepším hráčem turnaje Pavlem Papežem poslali soupeře překvapivě do kolen a hráči Pelhřimova se oprávněně radovali ze zisku poháru. „Musím hráčům poděkovat za výborné výkony. Proti kvalitním soupeřům zápasy odmakali na plný plyn, hráli zodpovědně a nezalekli se týmů z vyšších soutěží. Rovněž individuální úspěch Pavla Papeže je jistě zásluhou dobré hry celého týmu. Když budeme takhle přistupovat k zápasům, věřím, že se v I. A třídě neztratíme,“ uvedl po turnaji spokojený trenér Hurda.
Góly Pelhřimova: Hurda 2, Papež. Poločas: 1:2. Pelhřimov: Marek Dvořák – R. Hejda, T. Máca, M. Blažek, Špulka (60. Čmucha) – Papež, Zabloudil, Dýnek, J. Kmoch – Hurda, Martin Dvořák.

Ostatní výsledky: Chýnov – Soběslav 2:2 (2:2), na pk 5:3. O třetí místo: Soběslav – Zlíčín 3:2 (2:1).