Starší dorost
HUMPOLEC - KUNOVICE 3:2

Ani úmorné vedro kvalitě utkání moc nepřidalo a zvláště ve druhé půli se hrálo hodně volně a individualisticky. Ve 13.minutě prohrál sprint Havel a hostující útočník po zpětné kličce do hřiště prostřelil na zadní tyč Pášu. Domácí hráči ale moc chtěli poslední utkání na domácím hřišti vyhrát a proto v 17. minutě skluzem po centru Kříženeckého rozvlnil síť Štecher a o dvě minuty později napřáhl z 20 metrů Kalivoda a míč po jeho voleji otočil prozatímní výsledek ve prospěch Humpolce.
Ve druhé části hry pomalu tempo z důvodu horka upadalo. V 60. minutě hosté vyrovnali hlavou po nedůslednosti domácí obrany. Čtvrthodinu před koncem zápasu na sebe vzal veškerou zodpovědnost jeden z nejlepších hráčů utkání Kříženecký a dělovkou pod břevno branky Kunovic rozhodl celé utkání.
„ Se soutěží jsme se rozloučili důstojně, když jsme v posledních třech kolech uhráli sedm bodů a ukázali, že za jistých okolností jsme mohli hrát tuto soutěž i dál. O soutěž níž nás poslaly nejen chybějící body, ale i pád dvou moravských celků z 1.ligy dorostu a tím i většího počtu sestupujících z 2. ligy i divize dorostu,“ uzařel divizní působení kouč LiborVaněček.
Góly za Humpolec: 17. Štecher, 19. Kalivoda, 75. Kříženecký. Humpolec: Páša - Havel (50.Krejčí), Sobotka, Farka, Honzárek - Kříženecký, Novák, Kalivoda (61.Prokop), Štecher – Trecha (89.Skryja), Kubíček (78.Kratochvíl).

Mladší dorost
Humpolec - FK Kunovice 1:3

Po ideální přihrávce Pecha už ve druhé minutě Kratochvíl skluzem dostal Humpolec do vedení. V šesté minutě odpověděli hosté, ale za Krupičkou zazvonila jen tyč. To samé se povedlo na druhé straně ve 27. minutě, když dalekonosný projektil Pecha rozezvučel břevno za hostujícím brankářem. Ve 29. minutě se prohnal rychlonohý útočník Kunovic kolem Málka a následně i kolem Tesaře a své sólo od půlky zakončil přesně.
Zasloužené vítězství potvrdili hosté v 68. minutě.
„Hodně starostí nám dělal rychlonohý útočník Kunovic, kterému ani při jeho rychlosti nedělal míč problém. Nám se moc nedařila kombinace a proto si hosté vítězství asi zasloužili,“ shrnul klání Libor Vaněček.
Gól za Humpolec: 2.M.Kratochvíl. Humpolec: Krupička - Dalík, Málek, Tesař (52.Kořínek), Šilpoch - D.Maršík (58.Novotný), Prokop, Křípal, Skryja (69.Brávek) - Pech, Kratochvíl.