NOVÝ RYCHNOV – KOŠETICE 1:2
Oba týmy nastoupily vzhledem ke středečnímu termínu v nekompletních sestavách, přesto byl k vidění solidní fotbal. Napomohlo mu dobře připravené hřiště v Častrově, naopak hře zrovna nepřál silný vítr. Ten prakticky znemožňoval kombinaci a ze střelby mnohdy činil loterii.

Soupeřům nelze upřít snahu i bojovnost, přesto v prvním poločase byly přímočařejší akce Košetic. Ty se také brzy dostaly do vedení. Už ve 4. minutě zazmatkovala obrana Nového Rychnova, brankář Holan také prováhal vhodný okamžik pro vyběhnutí a míč získal Kadlec. Ten se sice dostal z ideálního střeleckého úhlu, ale situaci vyřešil mazácky a po jeho přihrávce střílel prakticky do prázdné branky Vejsada. Ve 35. minutě se Košetice radovaly podruhé.

Střela z trestného kopu byla zablokována, ale míč se odrazil k Vlkovi, který ranou z bezprostřední blízkosti nedal Holanovi šanci. Nový Rychnov stihl odpovědět ještě do přestávky, ovšem to byla jeho finálová labutí píseň. Ve druhém poločase se do nějakého výraznějšího tlaku nedostal, takže skore už svou podobu nezměnilo.

Finále přineslo vyrovnaný boj, nicméně Košetice vyhrály zaslouženě. Byly důraznější při zakončení.

Góly: 44. Cirhan – 4. Vejsada, 35. Vlk. Rozhodčí: Mareš – Večeřa, Kubík. ŽK: 2:2. Poločas: 1:2. Nový Rychnov: Holan – Parkan, Velička, T. Loskot, Březina, Martínek, Cirhan, O. Loskot, Kratochvíl, Norek, Mugrauer. Košetice: Duffek – Mazanec, Zajíček, Vejsada, Kadlec (83. T. Bejček), Mareš (90. J. Bejček), Bystričan, Suk, Sovka, Strakay, Vlk.