Starší žáci
PELHŘIMOV – TŘEBÍČ 7:0

Pelhřimov hrál poslední domácí utkání letošního ročníku, takže mu rozhodně motivace nechyběla. K sebevědomí mu pomohl úvod zápasu, když se už v 8. minutě trefil Matěka. Třebíč odpověděla zvýšeným úsilím a na chvíli začala tahat za delší konec provazu. Branku však vstřelit nedokázala, což bylo dobré vysvědčení obranné hry domácích a brankáře Brady. Udeřilo tedy na druhé straně. Ve 35. minutě se do vyložené šance dostal Hák, byl faulován hostujícím obráncem a následovala červená karta. Z následného volného kopu se nádherně trefil Horký a poslal Třebíč do kabin s dvoubrankovým mankem.

I přes nadějný výsledek se v pelhřimovské kabině o přestávce hodně vysvětlovalo a slova trenéra Psoty padla na úrodnou půdu. Hra domácího týmu se rapidně zlepšila, Třebíč se ve druhé půli prakticky jen bránila. Ve 38. minutě zvýšil Ryšavý chytře zakončenou střelou na 3:0 a hosté rezignovali. Čtvrtý gól přidal Horký, v 55. minutě Vítámvás mazácky obešel dva hráče a zvýšil už na 5:0. O dvě minuty později měl vyloženou šanci Hák, ale z bezprostřední blízkosti trefil jen do hostujícího brankaře. V 59. minutě prošel Vítámvás do velkého vápna, kde byl faulován a Hák pokutový kop proměnil. Definitivní debakl hostujícího mužstva uzavřel v 65. minutě gólem Langr. „Za předvedený výkon, zejména pak ve druhém poločase si zaslouží pochvalu celé družstvo. Střídající hráči dokázali, že mohou pomýšlet na častější herní účast při zápasech,“ poznamenal k zápasu kouč Pelhřimova Luděk Psota.

Góly: 35. a 46. Horký, 8. Matěka, 38. Ryšavý, 55. Vítámvás, 59. (PK) Hák, 65. Langr. Poločas: 2:0. Pelhřimov: Brada – Šustr, Souček, Mádl, Červenka - Hlobeň (67. Hájek), Ryšavý, Vítámvás (60. Langr), Horký - Matěka (40. Obranec), Hák.

Mladší žáci
PELHŘIMOV – TŘEBÍČ 2:3

Zápas, který mohl skončit spravedlivou remízou, bohužel dopadl pro domácí hořkou porážkou. Hosté byli v první půli lepším týmem, což potvrdili v 28. minutě vedoucím gólem. Druhý poločas začal pro domácí opět smolně, když inkasovali hned po rozehrání. Po obdržení druhé branky a provedení změn v sestavě se hra Pelhřimova zlepšila, v rozmezí čtyř minut Kordík a Venkrbec srovnali skore. Domácí však vítězství ztratili v poslední minutě, když zaváhal gólman Zavadil a situaci tak vyřešil jen za cenu penalty. Hosté nabídnutou šancí nepohrdli. Velmi těsná prohra s regionálním rivalem tak dost bolí.

Góly Pelhřimova: 52. Kordík, 56. Venkrbec. Poločas: 0:1. Pelhřimov: Zavadil – Masher, Matějka, Tůma, Bendl - Poul, Jírů, Kordík, Obranec – Zamrzla, P. Smrčka. Střídali L. Smrčka, Tousek, Bartoška, Suchánek a Venkrbec.